Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagalnatok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
Beleneztek a parotok telefonjaba titokban es talaltok egy 1 evvel ezelotti beszelgetest a haverjaival, hogy ugy beszel rolatok, vagy ugy kezd rolatok egy mondatot hogy "a k**va?"
2021. ápr. 14. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Valami csak nem kerek, ha belenéztél a telefonjába. Egy normálisan működő kapcsolatban nem fordul elő ilyen.
2021. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Aki olyan helyeken járkál, ahol semmi keresnivalója, azt bizony érhetik kellemetlen meglepetések.
2021. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tehat akkor semmi kozom a ferjemhez.. Ertem

Ha megcsalna a parotok az se tartozna ratok akkor.. Nem ertem az ilyet,es allandoan ezzel jon mindenki, hogy nincs jogunk turkalni. Megis mindenki megteszi amint lehetosege van ra. Mert minden emberben van egy kis kivancsisag sztem..

2021. ápr. 14. 18:34
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ameddig nem beszèled meg vele ezt a dolgod addig nem is leszel nyugodt bele.

Mond el neki kerek perec, hogy úgy érezted megkell nèzd a dolgait, sajnálod, de megtetted és láttál valamit ami azóta nem hagy nyugodni. Így szèpen, ne vádaskodva, veszekedve. Ha normális parod van akkor higgadtan elfogja magyarázni,hogy épp haragudott rád és így jött ki belőle, ne haragudj.

Mást nem tudok elképzelni, ha amúgy meg jó a kapcsolatatok és érzed, hogy tisztel.

Nálunk is volt hasonló ( az én részemről) amikor csúnyább veszekedèsnèl nem túl szépen fogalmaztam róla a barátnőimnek (mocsok, disznó, szemét) mert ezt váltotta ki ez a mèrges helyzet közöttünk, de utána megbántam és szeretem, tisztelem őt. Lehet nálatok is csupán egy ilyen meggondolatlan kijelentès volt.

Beszèljètek meg,hogy ne maradjon ez tüske benned.

23n

2021. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Be kellene látnod hogy a saját viselkedésed miatt nem mondja meg a szemedbe mikor nem tetszik neki valami. És ez csak gyűlik és gyűlik benne örülj neki hogy amikor ez kijön belőle akkor nem megver csak káromkodik egyet.

(Az azért elég durva hogy egy teljes évet visszaolvasol nem csak egy kis leskelődés hogy mit csinál szombaton)

2021. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura volt, hogy senkinek nem tűnt fel, hogy nem csak egy kicsit belenéztél, hanem egy teljes évet visszamentél.

Egyébként nem, nem mindenki néz bele attól, hogy van rá lehetősége. Sőt. Volt már amikor mérges voltam, de akkor is inkább az jutott eszembe, hogy jobb a boldog tudatlanság, én nem akarom tudni hogyan beszél ki a barátainak.

Egyetértek itt egy korábbi válaszolóval. Én is illettem már nem szép szavakkal a páromat, ha vitatkoztunk és a barátnőimnek panaszkodtam. Ettől még imádom a párom. Jó, ez már évekkel ezelőtt volt és már egy vita alkalmával nem jut eszembe ilyesmi, de változnak az emberek pozitív irányba is.

2021. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy nincs jogunk turkalni. Megis mindenki megteszi amint lehetosege van ra - ne magadból indulj ki, én egyszer nem kutakodtam a párom telefonjában az 5 évünk alatt (sem ő), pedig tudom a PIN-jét és a billentyűzárját is.
2021. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát "sztem" meg van, aki felfogja, hogy házasságban is létezik magánélet. Nem, felnőtt kapcsolatban nem nyomozgatunk meg leskelődünk. Eszembe nem jutna a férjem telefonját nézegetni. Neked is egy évet kellett visszamenni, hogy találj valamit, amin meg lehet sértődni. Most elégedett vagy? Meggondolatlanul írt egy hülyeséget egy havernak, nyilván már hússzor megbánta. Te meg most ezen drámázol, nyilván majd rendezel neki valami nagyjelenetet. A helyedben szégyellném magam.
2021. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Oke rendben. Nem mondom el neki soha ugy dontottem. Majd valahogy megemesztem :) koszi a valaszokat.
2021. ápr. 14. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!