Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagalnatok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
Beleneztek a parotok telefonjaba titokban es talaltok egy 1 evvel ezelotti beszelgetest a haverjaival, hogy ugy beszel rolatok, vagy ugy kezd rolatok egy mondatot hogy "a k**va?"
2021. ápr. 14. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem lepne meg a pasik ettől érzik keménynek magukat hogy lealázzák a nőt a haverok előtt
2021. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Biztos hogy rólad beszélt? Nem lehet, hogy tényleg egy k.rva volt?

Amúgy meg intelligens ember nem beszél negatívan a párjáról senki előtt. Ha valóban téged k.rvázott le, akkor nem hiszem, hogy a hétköznapokban különbül viselkedik veled, vagy mondjuk drágámnak szólít. Én eleve nem lennék olyannal együtt, aki nem adja meg nekem a kellő tiszteletet. Szóval ha otthon se jobb a helyzet, akkor nem zavarna, mert úgyis mindegy.

2021. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Epp ezaz hogy itthon is meg masok elott is becez. Szerelmem,szepsegem

Kapcsolatunk tokeletes.. Vagyos azt hittem.. Rolam beszelt abban a mondatban

Nagyon rossz most. Elmondani nem merem, mert nem akarom, h tudja, hogy beleneztem.

2021. ápr. 14. 17:13
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Ezt csinálják a pasik

Szemedbe kedves mások előtt röhög rajtad

2021. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor le kell nyelned ezt a békát. Nem voltatok pont akkor haragban?
2021. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Valami otlet, hogy tudnek erre rakerdezni?
2021. ápr. 14. 17:21
 7/19 A kérdező kommentje:
De az az idoszak pont egy rossz volt. De ez nekem nagyon durva hogy igy beszelt rolam..meg a siras el kap miatta😥
2021. ápr. 14. 17:22
 8/19 BeefEater ***** válasza:
96%
Mind a ketten megéritek a pénzeteket. Mondd el a barátodnak, hogy te a telefonjában kutakodtál és mit találtál. Te kérj bocsánatot a kutakodásért ő meg kérjen bocsánatot a tahó fogalmazásért.
2021. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#4. A pasik, egy Férfi sohasem.
2021. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És ha bocsánatot kér, akkor jobb lesz? Ugyan már. Azt ő már leírta, a kérdező meg elolvasta. Visszacsinálni nem lehet, ott van feketén-fehéren.

Kérdező ha ennyire bánt, akkor beszélned kell vele és bevallani, hogy kutakodtál.

2021. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!