Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők! Ti erre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők! Ti erre hogy reagálnátok? Kiakadnátok?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden vázolni : férjed pár napra kiruccan a haverokkal, majd meglátsz egy képet az egyik közösségi oldalon, a férjed egy nővel. A nőt mindketten ismeritek, te csak látásból/hallomásból, a férjed jobban, találkoztak már többször is ilyen-olyan esetben. Kiderül a képből (amit a nő tett fel) hogy együtt vacsorázott mindkettejük társasága, de véletlen futottak össze. Másnap kapsz egy fülest, hogy együtt programozott a két társaság. (4 férfi 3 nő, csak az arányok kedvéért)

A nőről, hát ha nem is köztudott, de rebesgetik, hogy nem kevés férfit fogyasztott élete során. Amúgy egy feltűnően, kiemelkedően csinos nő.

Zavarna? Rendben van? Mi ilyenkor a normális reakció?



2020. jún. 21. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Neked nem a nővel kell foglalkozni hanem a férjeddel. Róla el tudod képzelni hogy megcsal? Vannak olyan férfiak, hogy teheti ám a legszebb nő is magát neki, ha hűséges
2020. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez, amit leírsz, magában még semmit nem jelent.Ha a férjed sosem adott okot arra,hogy féltékenykedj, vagy bármi gyanús jelet láttál volna, nem érdemes továbbvinned ezt a szálat.


Társasággal voltak mindketten, és bár ez nem zárja ki,hogy ne találkozhattak volna külön, én mégis azt mondom,hogy próbálj ne erre fókuszálni.


De azért járj nyitott szemmel/füllel.Ha történt valami köztük úgyis kiderül.

2020. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna, értem, hogy csinos nő, de miért gondolod, hogy a férjed félremegy, és éppen vele, ha akarná, lehet, hogy a 2 idegennel, vagy éppen a kolléganője, aki eszedbe sem jut. Nem reagálnék sehogy, de feltételezem a kiruccanás részleteiből nem hagyja ki, hogy találkozott Giziékkel, ők is arra jártak.
2020. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

"Másnap kapsz egy fülest, hogy együtt programozott a két társaság."


Hackatlonra mentek? Miért baj az?

Nyugi, aztán rájöttem, hogy másról van szó, csak én vagyok kocka.


Azzal van problémád, hogy véletlenül találkozott ismerősökkel és nem hajtotta el őket? Mondta volna azt, hogy Gizi menjen haza, mert túl csinos és otthon gond lesz a sárkánnyal?

2020. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

3!


Bajban leszünk, ha tényleg Gizinek hívják! :)

2020. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Eleve hazugsággal indult a story. Ne bízz benne!
2020. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4-es :DD Az biztos, nyakig.
2020. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Nincs itt hazugság. A pasi elutazott a haverokkal, és ott összefutottak a nőkkel, majd est további részében a két társaság együtt lógott. Nincs ebben semmi. Vagy én értem rosszul?
2020. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom a te férjed is posztolgat más nőkkel képeket. Persze ez nem gond
2020. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

A barátnőim zseniálisak voltak abbam, hogy felhívják a figyelmemet a lecsinosabb kolleganőkra. Ha olyannal futottunk össze, aki szerinte jó nő volt, akkor már jobb, ha egy szót sem meséltem róla. És persze jobban megnéztem magamnak, hogy miért féltékeny rá a párom.


Akinek viszont tényleg nehezen tudtam volna nemet mondani, arra rá sem hederített. A nők meg vannak győződve róla, hogy férfiak csak a külső alapján vonzódnak egy nőhöz.

2020. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!