Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondjam vagy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam vagy mit tegyek? Pocsék a szex...

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, pici gyerekünk van. A szex unalmas, egyhangú és olyasmiket is csinál a férjem, amiket egyáltalán nem szeretek, pl. a fülemben kotor a nyelvével és belenyálzik :( Nem, nem a fülcimpáról van szó, a hallójáratomba dugja a nyelvét. Egy pózban csináljuk, max. 6-7 perc és lehet hogy sokat is mondtam. Nem nyal ki. Nem ujjaz meg. Csak berakja ls tádám.


A szexet leszámítva csodás férj és csodás apa. Bűntudatom van amiatt, hogy a szex miatt panaszkodom. Nagyon érzékeny, ha szólok, megbántom. Ha finoman jelzek szex közben, akkor is nagyon ügyetlen és a következő alkalommal elfelejti, hogy pl. a lentre vezettem a kezét.


Mit tegyek? Vagy kell tenni bármit is?


Köszönöm!



2021. márc. 12. 22:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
98%

Traumatizált? Ez mit takar?


Az is lehet egyébként, hogy mivel nem szólsz, azt hiszi, ez neked így jó és elég.

2021. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
98%

"Emellett imádja a gyerekét, akivel minden nap foglalkozik, minden nap ő vitte oviba (míg volt), este ő fürdeti, ő (is) mesél, minden hétvégére programot szervez és még nagyon sokáig tudnám sorolni, hogy mennyire jó férj és apa."


Ez alap, ettől ne legyél elájulva.

2021. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Megtámadták és megverték, évekkel ezelőtt. Súlyosan megsérült, utána sokáig rémálmai voltak. Már nem, de gyakran összerezzen, ha valamilyen hirtelen hangot hall (leesik egy pohár pl.). Vannak még nyomai sajnos, erre gondoltam.
2021. márc. 13. 10:48
 44/50 anonim ***** válasza:
93%
Elnézést kedves Kérdező, de mindennek, hogy megverték mi köze a Ti szexuális életetekhez? Nem azt írtad, hogy szexuálisan bántalmazták volna.
2021. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Érzékenyebb lett. Egy ilyen trauma az élet minden területére kihat.
2021. márc. 13. 11:00
 46/50 anonim ***** válasza:
94%
És azért nem nyal ki, meg nem ujjaz meg téged, mert évekkel ezelőtt megverték. Szerintem teljes mértékben összeilletek.
2021. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy milyen válaszokat vártál? Megnyugtatást, hogy ez így jó? Vagy hogy ne panaszkodj, mert nem lehet minden tökéletes és tedd össze a két kezed, mert álom férjed van, még akkor is, ha rossz a nemi életetek?

Nyilván senki és semmilyen kapcsolat nem tökéletes. De könnyen át tud menni a tiétek bántalmazó kapcsolatba, mert nem mondhatod meg a véleményed semmiről, mert érzékeny.

6 éve vagyok kapcsolatban a vőlegényemmel. Minden. Egyes. Alkalommal. Megkérdezzük a másikat, hogy mi esne jól neki. Mert hiába ismerem őt, mint a tenyerem, akár naponként is eltérnek az igényei, ahogyan nekem is. Van amikor kézzel is szeretnénk meg szájjal is, van amikor csak ennyi az együttlét, van amikor ez csak előjáték. Van amikor a mellem nagyon érzékeny és alig várom hogy hozzáérjen, meg van, amikor nem tudom elviselni az érintést ott. Szóval hidd el, nem ciki meg bántó a szexről beszélni egy kapcsolatban, alapvető, hogy azt akarod hogy a párod is élvezze. És hogyan élvezné, ha nem tudod mit csinálj?

Nyilván rosszul esne a férjednek, ha azt mondanád, hogy Jóskám, eddig amúgy nem élveztem a szexet, de amúgy jó férj vagy. Azon viszont nem szabad megbántódnia, ha este összebújtok és odasúgod neki, hogy "simogass lenn".

Én nem vagyok egy szexmániás és valószínűleg az Isten lábát fogtam meg a párommal, mivel nekem is ő az első és minden alkalom fantasztikus vele az ágyban. De csak azért, mert te is a férjeddel voltál először, nem kell rossznak lennie minden alkalomnak.

2021. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen normális, hogy hirtelen zajtól valaki megriad és összerezzen.

De mi se azt írjuk, hogy ordítozz vele.

Annak működnie kéne, hogy elmondod, mit szeretnél. Ez nem konfliktus, nem vita, nem rémisztő. Miért nem mersz nyíltan beszélgetni a szexről?

Nem tudjuk, hogy hány éves vagy, de max 30-nak tippellek. Hiába hiszed, hogy soha nem fogsz ennél jobb szexre vágyni. Majd rájössz.

Az se biztos, hogy a férjednek ez így jó. Elvégre már most ott tartotok, hogy nem is érdekli a tested, csak gyorsan lezavar egy egészségügyi dugást. Bármikor jöhet egy új, izgalmasabb nő, akit jobban megkíván, és kész a baj.

2021. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nagyon jó ember lehet, ha magasról le**arja, hogy a feleségének nem jó a szex. Nem felejti ő el, hogy mit mondtál, ennyire nem retardált, simán csak nem érdekli. Ó, ő érzékeny,ezért nem lehet neki szólni? Egyem a kis lelkét. És a te kielégülésed miért nem fontos? Miért is? Mert ő olyan jó ember és úgy szeret téged. Te meg olyan okos vagy, hogy hozzámentél. Majd legközelebb jobban figyelsz. Csak a gyereket sajnálom. Annyira haragszom az ilyen nőkre.
2021. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Valami finom módszert találj ki, mert ez sem jó hogy te nem élvezed a dolgot..Én is van hogy eljátszom az orgazmust,mert túl fáradt,vagy túl feszült vagyok hozzá,és rosszul esne neki ha azt mondanám most nem sikerült..De más esetekben meg van tüzijáték legalább...Azt is megértem,mikor valaki maga elé helyezi a másik érzéseit,ritka a mai világban...Itt is mindenki azonnal csak önmagára tud gondolni,mint látható a kommentek zöméből...
2021. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!