Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondjam vagy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam vagy mit tegyek? Pocsék a szex...

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, pici gyerekünk van. A szex unalmas, egyhangú és olyasmiket is csinál a férjem, amiket egyáltalán nem szeretek, pl. a fülemben kotor a nyelvével és belenyálzik :( Nem, nem a fülcimpáról van szó, a hallójáratomba dugja a nyelvét. Egy pózban csináljuk, max. 6-7 perc és lehet hogy sokat is mondtam. Nem nyal ki. Nem ujjaz meg. Csak berakja ls tádám.


A szexet leszámítva csodás férj és csodás apa. Bűntudatom van amiatt, hogy a szex miatt panaszkodom. Nagyon érzékeny, ha szólok, megbántom. Ha finoman jelzek szex közben, akkor is nagyon ügyetlen és a következő alkalommal elfelejti, hogy pl. a lentre vezettem a kezét.


Mit tegyek? Vagy kell tenni bármit is?


Köszönöm!



2021. márc. 12. 22:17
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
1, mert egy jó, okos, gerinces ember, akibe beleszerettem.
2021. márc. 12. 22:47
 12/50 anonim ***** válasza:
18%
Akkor miért panaszkodsz itt, ha jó, okos gerinces ember?
2021. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, ez igy szerintem eleg gaz, de mivel nem cseszegetni akarlak, ezert csak a kerdesre valaszolok: ezt mindenkeppen meg kellene beszelnetek. Ha ettol ennyire tartasz, akkor elotte esetleg megprobalhatnad, hogy kicsit rajatszol, amikor olyat csinal, ami jo, amit elvezel. Olyankor fejezd ki akarhogy, hogy az mennyire jo neked, hatha igy eszreveszi magat es ot is jobban izgatja igy a dolog. Amikor olyat csinal, ami nem esik jol, vagy szolsz, vagy nem reagalsz. Ennyit tudok tanacsolni, de szerintem alapveto kommunikacio kellene ide, mert az mar reg rossz, ha nem mersz szolni ilyenkor es emiatt gallyra megy a szexualis eletetek.
2021. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%

Ha a füledben kotor, mond azt pl h dragam ugy felizgat amikor a vallamba harapsz..vagy barmit amit szeretsz. Igy nem azt kapja h nem jó amot csinal, hanem motiválod. A pasiknal a finom jelzes nem működik, de totálba sem szabad mondani.

Próbálkoztál mas pózzal? Marmint akció közben?

Mit reagált rá? Te csinálod neki orálisan? Azt szereti? Mit szól ha mondod neki hogy nyaljon ki?

2021. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
98%

"Ah drágám, nagyon szeretném, hogy kinyalj és megujjazz!"


Ebben mi a nehéz?

2021. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
83%
Csodas tovabbi orgazmus nelkuli eletet egy ilyen haszontalan herevel
2021. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam más pózzal, elutasítja. Én csinálom neki az orális szexet, szereti. Félek megkérdezni, hogy mi a baja velem? Lehet, hogy undorodik tőlem, azért nem akar kinyalni? Ha megkérném, már kiakadna, hogy biztos rosszul csinál valamit. Pedig én nem szeretném megbántani. 16, inkább élek orgazmus, mint empátia nélkül. Ha érted, mire gondolok.
2021. márc. 12. 23:31
 18/50 A kérdező kommentje:
15, az, hogy eleve félek, hogy zavarja bennem valami és azért nem csinálja magától. Illetve az, hogy tudom, hogy megbántanám.
2021. márc. 12. 23:32
 19/50 anonim ***** válasza:
98%
Mas teruleten is ilyen a házasságod hogy nem lehet neki szólni mert egózik, es megsértődik? Nem akarlak elkeseríteni de így nem az a szuperapuka es férj mint amit felvázoltál.
2021. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
97%
De hogy a fenébe tudtál ennyi év alatt akkor vele lenni meg gyereket is összehoztatok??? Valakivel nem megy a szex, az kb pár hónap alatt kiderül...
2021. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!