Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondjam vagy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam vagy mit tegyek? Pocsék a szex...

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, pici gyerekünk van. A szex unalmas, egyhangú és olyasmiket is csinál a férjem, amiket egyáltalán nem szeretek, pl. a fülemben kotor a nyelvével és belenyálzik :( Nem, nem a fülcimpáról van szó, a hallójáratomba dugja a nyelvét. Egy pózban csináljuk, max. 6-7 perc és lehet hogy sokat is mondtam. Nem nyal ki. Nem ujjaz meg. Csak berakja ls tádám.


A szexet leszámítva csodás férj és csodás apa. Bűntudatom van amiatt, hogy a szex miatt panaszkodom. Nagyon érzékeny, ha szólok, megbántom. Ha finoman jelzek szex közben, akkor is nagyon ügyetlen és a következő alkalommal elfelejti, hogy pl. a lentre vezettem a kezét.


Mit tegyek? Vagy kell tenni bármit is?


Köszönöm!



2021. márc. 12. 22:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Minek mentél hozzá egy olyan férfihez, akivel ennyire nem vagytok kompatibilisek az ágyban?
2021. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
65%
Nem gond. A nők legtöbbje egyébként azért csalja meg a férjét, mert az nem tudja rendesen megdugni, kielégíteni. Ez így tényleg elég lóf*@sz, amit ő csinál. Régen is ilyen volt az ágyban?
2021. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
76%
Mármint az nem gond, hogy ez zavar téged. Ne érezd rosszul magad miatta.
2021. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
28%
Csald meg 15 férfival, de véletlenül se beszéld meg vele a problémákat. Hiszen a végén még működne a házasság.
2021. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
23%

Hát ha eddig nem sikerült változtatni a dolgokon akkor esetleg magadnak nem tudod megoldani, hogy kielégülj? Próbálj beszerezni ezt-azt, hogy jobban elszórakozz magaddal. Ilyen helyzetben nehéz javítani a kapcsolaton :/

De ha rendesen leültök megbeszélni annak ellenére is, hogy kellemetlen neki szerintem megpróbálna változtatni.

2021. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok, 4 év 1 gyerek egy olyan emberrel akivel a szexet sem élvezed!

"Margit, nóóóóórmális???"

2021. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
20%
Szintén házas szerető.
2021. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%
Ez az esküvő és a gyerek előtt miért nem jutott eszedbe???
2021. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp mondd meg, fő a komunikáció!
2021. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
A férjem az első férfi az életemben. Nem tudtam, hogy ilyen gondjaink lesznek. Semmiképpen nem szeretném megcsalni! Próbáltam rávezetni, de nem jártam sikerrel. Célozgattam is, de annyira érzékeny, hogy rettegek hogy bármennyire egy kíméletes lennék egy beszélgetésben, megsebezném. A gyerek előtt egyébként jobb volt a helyzet, bár nem tökéletes.
2021. márc. 12. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!