Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondjam vagy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam vagy mit tegyek? Pocsék a szex...

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, pici gyerekünk van. A szex unalmas, egyhangú és olyasmiket is csinál a férjem, amiket egyáltalán nem szeretek, pl. a fülemben kotor a nyelvével és belenyálzik :( Nem, nem a fülcimpáról van szó, a hallójáratomba dugja a nyelvét. Egy pózban csináljuk, max. 6-7 perc és lehet hogy sokat is mondtam. Nem nyal ki. Nem ujjaz meg. Csak berakja ls tádám.


A szexet leszámítva csodás férj és csodás apa. Bűntudatom van amiatt, hogy a szex miatt panaszkodom. Nagyon érzékeny, ha szólok, megbántom. Ha finoman jelzek szex közben, akkor is nagyon ügyetlen és a következő alkalommal elfelejti, hogy pl. a lentre vezettem a kezét.


Mit tegyek? Vagy kell tenni bármit is?


Köszönöm!



2021. márc. 12. 22:17
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
98%

Szóval nem akarod hogy neki rossz legyen, mert kritika éri. Neked viszont lehet rossz a szex egész életedben.

Mi van abban, ha megsértődik egy napra? Most vagy rámegy a házasságotok erre, vagy duzzog egy kicsit aztán lehet hogy észbe kap.

Te meg minek csinálod neki szájjal, ha ő nem viszonozza.

2021. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
16%

Tedd oda a kezét. Majd finoman dugd be az ujját. Simogattasd vele a csiklód.

Ha tényleg olyan rendes, ahogy írod , akkor finoman beszéld meg vele.

2021. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
98%
Ez már volt, mint hallottuk. A párja dugni akar, semmi mást.
2021. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló van nálunk is,kivéve a gyerek az nincs. Én kerek perec elmondtam,hogy rossz úgy ahogy van. Elmondtam,hogy mi rossz és mi az ami számomra jó. Pár órát beszélgettünk. A történet után napok teltek el,jó sok nap...azóta nincs szex,de még utalás se,hogy legyen. Most lefagyatt,szégyeli magát,zavarban van stb.nem tudom,de ahogy telik az idő már nem is érdekel!?
2021. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
96%

#34:

Ez egy ideális pont, hogy még békésen el tudjatok válni.

Neked is és a kérdezőnek is azt tudom mondani, hogy egy jó kapcsolatban abból nincs sértődés, ha elmondod, hogy mi esik jól. Ahol ezek után nincs szex, ahol a "férfi" attól "sérül", hogy tennie kéne a párja élvezetéért, és nem elég, hogy a maga örömére beleveri, az a kapcsolat alapjaiban rossz.

Nincs rossz szex, csak rossz kommunikáció. Viszont ha kommunikáció rossz, akkor minden rossz.

2021. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
26%

Ha benn volt a szülésnél, akkor megundorodott.


Nem véletlenül nem vettek benne részt az apák évezredeken át. A többség nem bírja.


De ezt leszámítva előtte sem lehetett egy tesztoszteronbomba.

2021. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
88%

#36:

Egyrészt évszázadokon át segítettek az apák a szülésnél.

Másrészt most se ők vezetik le, ott áll a fejénél. Maximum azt látja, hogy szenved és keményen megdolgozik, mire a közös gyerek világra jön. Ebben mi undorító?

Inkább az van, hogy sok pasika eleve undorodik a gondolattól, hogy ott jött ki egy 3,5 kilós gyerek. Ez megint független attól, hogy bent volt-e.

A kérdező meg leírta, hogy szülés előtt is xar volt a szex, nincs előjáték, nem érdekli a férjét, hogy ő mire vágyik.

2021. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Császárom volt és nem volt bent. Előtte sem mondom azt, hogy ájuldoztam közben, de több pózban is csináltunk és ki-ki próbáltunk új dolgokat. De évek óta mintha egy rángatózó élő halott lenne a szexuális életünk.


35, bocs, de én az ilyen leegyszerűsítésekre nem vagyok vevő. Én egy más értékrend szerint élek. Bár fontos a szex és örülnék ha jobb lenne, ha a mostani helyzet marad, én akkor is szeretem és tisztelem a férjemet. Lehet, hogy nem jól írtam körbe, ha szólok neki, nem haragszik meg és büntet vagy ilyesmi, egyszerűen ő egy traumatizált ember, aki egy ilyen intimkritikára szomorú, depis lenne. Ez az érzékenység az élet más területein semmi gondot nem okoz, empatikus, támogató, nagyon okos és gondoskodik a családjáról, az elvárhatónál sokkal magasabb szinten. Emellett imádja a gyerekét, akivel minden nap foglalkozik, minden nap ő vitte oviba (míg volt), este ő fürdeti, ő (is) mesél, minden hétvégére programot szervez és még nagyon sokáig tudnám sorolni, hogy mennyire jó férj és apa. De a kérdés baromira nem erre vonatkozott.

2021. márc. 13. 09:27
 39/50 anonim ***** válasza:
97%

"Ha megkérném, már kiakadna, hogy biztos rosszul csinál valamit. Pedig én nem szeretném megbántani. 16, inkább élek orgazmus, mint empátia nélkül. Ha érted, mire gondolok."


Akkor élj orgazmus nélküli életet, meg is érdemled. Azon miért bántódik meg bárki, ha a felesége a fülébe súgja, hogy nyalja ki???

2021. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
97%

#38:

Traumatizált? Megerőszakolták, vagy miért nem tudtok a szexről őszintén beszélni?


Amúgy meg, ezzel a hozzállással, tényleg ne csinálj semmit. Így ismerted meg, ennek tudatában mentél hozzá. Tűrd el a rossz szexet életed végéig. De azért úgy, hogy benne ne maradjon hiányérzet, mert ott fog hagyni az első kancáért, aki kacérabban dobálja a farát.

2021. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!