Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elterjedt huszonévese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt huszonévesen házasodni manapság és/vagy gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Én 22 évesen fogok házasodni jövőre, és szerintem 25-26 évesen már próbálkozni fogunk babával.
2021. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Elég tág tartományt adtál meg. 30-hoz közel már nagyon jellemző. [link]
2021. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
25-30 között már egészen gyakori. Akinek több éve van normális párja 26 vagy 29 éves korára, az mire várjon? Még partizzon, utazgasson? Ezek elég céltalan és értelmetlen tevékenységek hosszú távon a normális gyerekvállaláshoz képest.
2021. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Utolso, biztosan hihetetlen szamodra, de az utazgatas es egyebek is pontosan olyan ertelmes tevekenyseg, mint a gyerekvallalas. Egyaltalan nem az a normalis, ha gyereket vallalsz, az a normalis, ha arra fele tereled az eleted, amerre szeretned. Kinek mi, valakinek ez a csaladalapitas, viszont van, akinek pedig karrier, utazasok, fesztivalok.
2021. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
4. A halálos ágyán, vagy akár csak öregen 70-80 éves korában valószínűleg azon senki nem bánkódik, hogy miért nem utazott el Mauritius-ra. Azon viszont elég sok idős ember bánkódik, hogy miért is nem lettek végül gyerekei. Sőt, ehhez idősnek sem kell lenni csak már a gyerekvállalási korból kifutottnak.
2021. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Persze, 5-ös. Egy csomó idegbeteg, alkalmatlan, elcseszett életű nárcisztikus szülő meg tönkreteszi a gyereke életét és egyedül vagy utálkozó, társadalmi kényszerből mellette álló gyerekek mellett hal meg.


A 4-esnek igaza van, a gyermekvállalás nem alapvető dolog a mi evolúciós fejlettségi szintünkön. Sőt, becsülni kell, ha valaki belátja, hogy neki teljesebb értékű az élete gyerek nélkül, minthogy a hozzád hasonlók nyomasztása miatt gyereket vállal, aztán tönkreteszi szerencsétlen életét.


Már 5 ezer éve is túl voltunk az ösztönállatok szintjén, akik csak esznek meg szaporodnak.

2021. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

6. Már a 3-as válaszomban is leírtam, hogy "ha valakinek van több éve normális párja".


Én úgy értettem, hogy az anyagilag rendben lévő, mentálisan, szellemileg rendben lévő emberek, akik a komplexusaikat, gyerekkorból örökölt problémáikat terápiásan vagy más módon már leküzdötték.

2021. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Utolso, biztosan hihetetlen szamodra, de az utazgatas es egyebek is pontosan olyan ertelmes tevekenyseg, mint a gyerekvallalas. Egyaltalan nem az a normalis, ha gyereket vallalsz, az a normalis, ha arra fele tereled az eleted, amerre szeretned. Kinek mi, valakinek ez a csaladalapitas, viszont van, akinek pedig karrier, utazasok, fesztivalok."

Egy másik válaszadó vagyok: mindenki arra tereli az életét, amerre szeretné, akinek az ezredik fesztivál (a hatmilliomodik videojáték, stb.) jelenti élete értelmét, ő dolga. De azért ne kelljen már kötelességszerűen egy szintnek tartani a videojátékozást és a gyerekvállalást.


Kérdező: nem olyan elterjedt, inkább huszonév vége felé, de elég nagy különbségek vannak a társadalmi csoportok között.

2021. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Annyira bírom,mikor valaki a saját elképzeléseit a másikra akarja erőszakolni.....


Szülj,mert megbánod, ha nem szülsz. És mi van, ha azt bánom meg,hogy szültem okoska?

2021. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

A 3-5-7-es vagyok. Én pl azt látom 25-30 között azok az egykori általános iskolai, gimis, egyetemi lány iskolatársaim szülnek mostanában, akik kisebb részben anyagilag is látom, hogy rendben vannak és jó családból származnak, jó nevelést kaptak, nagyobb részt pedig olyannak ismertem őket, akik mentálisan egészségesnek tűntek az életmódjuk alapján és céltudatosak voltak. Akik időben befejezték az egyetemet, elkezdtek dolgozni és valahogy úgy tűnik tudatosan készültek arra, hogy anyák legyenek huszonévesen. Nem kalandoztak, normális férfit fogtak maguk mellé és mondom, ahogyan élték az életüket szinte az látszik rajtuk, hogy az utóbbi 5-10 évük logikus fejleménye az, hogy most családjuk lesz nekik maguknak is.


Pont ez a lényeg amit te is (a 6-os) mondtál, hogy nem összecsaptak egy gyereket, hanem amit a 6-os is írt, hogy normális körülmények között csinálták meg és a normálisat most csak kisebb részben értem az anyagiakra. Én rájuk értettem a válaszomat.

2021. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!