Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegem miert nem tamogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem miert nem tamogat abban hogy allampolgar legyek? hogy tudnam elerni hogy tamogasson ebben a torekvesemben?

Figyelt kérdés

Amerikaban elek, a felesegem amerikai. Nekem zoldkartyam van de ott tartok hogy folyamodhatnek allampolgarsaghoz. Utana jartam hogyan mukodik es sok sztorit olvastam azoktol akik az utobbi idoben csinaltak es en is megtudnam ezt csinalni, nem olyan nehez.

Viszont a felesegem csak egyfolytaban azt hajtogatja hogy sok penz, minek, van zoldkartyad es eleg az is, majd kesobb, masra kell a penz, stb.

Nem olyan draga az es van is ra penzunk. A szulei tamogatnak ebben(nem anyagilag hanem a torekvesem), szerintuk is meg kellene csinalnom es tullenni rajta amint lehet de a felesegem nagyon merges ha felhozom a temat.

En soha nem hallottam meg olyanrol akit nem tamogatott volna a parja ilyenben, sot, sokakat meg buzditanak is mert vannak akik felnek a teszttol, nem biztosak az angol tudasukkal, stb.

Attol tartok kesobb meg nehezebb lesz a teszt vagy mas kovetelmenyek lesznek, dragabb lesz, az uj elnok is csak az illegalisokat akarja segiteni.


2021. jan. 22. 01:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyik se. Az ami másképp gondolkodik, pont úgy ahogy a csaj mondja. Money driven society. A pénz az első, a második, a sokadik. Aztán jöhet a többi. Ha ez zavar, akkor hagyjad egyelőre, ismerősöm azt mondja, hogy neki elég, hogy kinn élhet (20 éve), nem akarja az állampolgárság húzavonáját és a költséget sem. Ezért nem kéri.
2021. jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőle megkérdezed már, hogy miért ellenzi? Mit mondott?
2021. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Talán azt gondolja, ugródeszkának használod őt és csak azrét vetted el, hogy most könnyebben meglegyen az állampolgárság. De nyilván vele kellene erről beszélni, nem random idegenekkel.
2021. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiszolgáltatott helyzetben vagy valamilyen szinten, ezt ne hagyd, mert ha nem vagy saját magad ura, abban az esetben nem te irányítasz. Vedd a kezedbe a dolgot, csináld meg, amíg nincsen meg, addig ne legyen gyerek, ne menj bele, mert ráfázhatsz. Akkor jöhet minden ilyesmi, ha már biztos alapokon állsz, amíg kétségek vannak akkor úgysem fognak hagyni nyugodni, frusztrálódsz, hiszen a kérdést sem véletlen írtad ki.

Idővel, hogy nézhetne ki a most kiírt kérdésed, mi lehetne a következő? Rámhívták a bevándorlási hivatalt és kiraktak a saját házamból a feleségem meg a gyerekem pedig a házamban él?

Bár nem tudom, hogy miként mukodik ez. Úgy gondolom, hogy nem őszinte a kapcsolatotok, nincsen mély bizalom köztetek, erre pedig gyermeket vállalni jó nagy butaság volna.

2021. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem stimmel.


Kérdező, most komolyan! Ha van egy házastársad, aki szeretsz, támogatod, megbecsülöd, tiszteled, bízol benne, miért fájna neked az hogy állampolgár akar lenni, ott ahol él? Hiszen ezzel nem sértesz senkit, nem ártasz vele, nem rossz dolog.


Ha egy ilyen dolgon ennyire kiakad, akkor az NEM normalis.


Van valami hátsó oka. Nem tudom hogy mi, de amíg nem derül ki, ne vállaljatok gyereket!

Nem ismerem az amerikai törvényeket de el tudom képzelni, hogy ha elvalnátok és te esetlegesen nem vagy állampolgár, kevesebb jogod lesz vagy a fene tudja. Ezt neked kell tudni.


Felnőtt ember vagy, gondolom önalló, nem kell az asszony engedélye, menj el, intézd el!

Semmi köze hozzá! Mindezt úgy mondom h nő vagyok.


És jól gondold át ezt a gyerek dolgot.

2021. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem az USA-ból miért itt kérdeznek. Az ottani motivációkat innen nem lehet értelmezni.
2021. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa tényleg. A ház nem lesz biztosíték,hogy Veled maradjon.
2021. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!