Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegem miert nem tamogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem miert nem tamogat abban hogy allampolgar legyek? hogy tudnam elerni hogy tamogasson ebben a torekvesemben?

Figyelt kérdés

Amerikaban elek, a felesegem amerikai. Nekem zoldkartyam van de ott tartok hogy folyamodhatnek allampolgarsaghoz. Utana jartam hogyan mukodik es sok sztorit olvastam azoktol akik az utobbi idoben csinaltak es en is megtudnam ezt csinalni, nem olyan nehez.

Viszont a felesegem csak egyfolytaban azt hajtogatja hogy sok penz, minek, van zoldkartyad es eleg az is, majd kesobb, masra kell a penz, stb.

Nem olyan draga az es van is ra penzunk. A szulei tamogatnak ebben(nem anyagilag hanem a torekvesem), szerintuk is meg kellene csinalnom es tullenni rajta amint lehet de a felesegem nagyon merges ha felhozom a temat.

En soha nem hallottam meg olyanrol akit nem tamogatott volna a parja ilyenben, sot, sokakat meg buzditanak is mert vannak akik felnek a teszttol, nem biztosak az angol tudasukkal, stb.

Attol tartok kesobb meg nehezebb lesz a teszt vagy mas kovetelmenyek lesznek, dragabb lesz, az uj elnok is csak az illegalisokat akarja segiteni.


2021. jan. 22. 01:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarok rosszindulatú lenne, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez részéről egy őszinte, önzetlen szerelmi kapcsolat.
2021. jan. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Savlekotő ***** válasza:
82%
Állampolgárságért vagy vele? Mérges naná mert így könnyebb lesz lapátra tennie ha nem vagy ott kint senki.. Érdekes kapcsolat házasság ez is..
2021. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Oszinte a kapcsolatunk, nem papirok miatt hazasodtunk, sot hamarosan gyereket szeretnenk.

Ez egy ujabb indok neki hogy most arra kell majd a penz.

2021. jan. 22. 01:36
 4/17 Savlekotő ***** válasza:
95%
Borítékolom ha meg van a gyerek te már nem leszel nagyon fontos,pont ezért nem támogat,úgy könnyebb kipöckölnie a képletből. Ha ez a kapcsolat őszinte akkor megeszem a kalapom reggelire.
2021. jan. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem tart amerikainak téged.csak egy bevándorolt magyarnak.

Ha gyerek lesz,onnanstol csend a neved. De most is elég hierarchikusnak tűnik a dolog.

2021. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem razna le.

Mar csak azert sem mert egyedul nem boldogulna.

A hazunk is kozos

2021. jan. 22. 02:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csináld meg és kész.

Aztán majd a kapcsolatod alakul,bár őszintén szólva én a gyerekkel még várnék,ez egy kicsit furcsa ő miért nem támogat?

Tegyük fel ha szeret akkor fél hogy majd lapátra teheted.

De az sem kizárt hogy meg lesz a gyerek aztán szia,még a házadat is el veszi stb...

Itt semmi sincs ki zárva.

Ennyire ő sem lehet anyagias,hát őszintén szólva minél előbb tedd le az állampolgárságot,ezzel a kapcsolattal meg majd lesz valami.

2021. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert az nyomasztja, hogy esetleg csak amiatt vagy vele. Esetleg nem, hanem jolesik neki a fuggo helyzeted, mintha tole fuggenel.
2021. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

Ismeri a sajat orszagat :)


36F incel

2021. jan. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert igy most fuggsz tole. Szereti h iranyithat
2021. jan. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!