Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet hatni egy férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hatni egy férfira hogy valtoztasson magán és szexuális aktivitasan?

Figyelt kérdés
A férjem nem érti meg hogy az együttlétet azért nem kívánom vele , mert nincs semmi előjáték, rahangolodas. A tv-t bamulja ha nagy nehezen hozzám er. Mar ott tartunk hogy azzal jön, nem szeretem mert elutasitom mikor kozeledik mert semmi gyengédség, kényeztetés nincs előtte. Kb 10 perc mindig az egész az elejétől a végéig. Hiába mondom, egyik fülén be a másikon ki. Igy nekem sincs már kedvem őt kényeztetni és örömet szerezni neki es odáig jutottunk hogy csapnivaló a szexuális eletunk. Csak mondani se akarom neki sűrűn hogy változtasson mert az kiabrandito hogy utasitgatnom kell hogy mit csinlajon... 30N
2021. jan. 3. 20:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ki igen de az is olyan megtervezett. Na dragam, keszitsd ki a 3000 ftot a szitternek, zuhanyozz le mert mindjart itt van....mikorra is hivjuk? Hetfo este szexeljünk vagy kedd este?


Spontanitás...:) nekem ez hiányzik. Tudom velem van a baj :)

2021. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
A férjed szexuális aktivitását egy másik nő tudná fejleszteni, de ettől még sajnos ugyanúgy nem fog kívánni téged. Ez a nyitott kapcsolat is arról szól, hogy ugyan együtt maradtok, de köztetek szexuálisan kihült a láng. Ezt be kell látni. Én még azt sem mondom, hogy váljatok el, mert egyrészt semmi közöm hozzá, hogy hogy döntesz, masreszt nincs semmi garancia rá, hogy egy új kapcsolatban más férfivel ne járnál így.
2021. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
21%
Na ezért hülyeség a monogámia. Még ha asszimilálódok is, sose értettem vele egyet.
2021. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem értem a 8-as pl. mire számít. Egy szeretőt vagy szeretőket is fenn kell tartani. Spontaneitás meg max. akkor lenne munkatárssal, ha amikor mindkettőtökre rájön akkor ott a munkahelyen a wc-ben vagy az esztergapadon vagy a céges jakuzziban lezavartok egy menetet (khm, az aztán izgató lehet, bár ugye nőknél sose lehet tudni...). Minden más pontosan ugyanúgy tervezett. Allokálnod kell időt rá, de úgy, hogy a férjednek ne szúrjon szemet, gyerekekre vigyáz valaki. Aztán akkor az most spontán lesz? Egyetlen, ami játszik, ha elválsz, beújítasz valami új faszit. Minden második hétvégén apuka elviszi a gyerekeket, neked meg akkor lesz 2 napod, hogy "kispontánozd" magad.
2021. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó :) nem válok el. A szex miatt biztosan nem tenném meg.
2021. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
58%

A szexuális életen könnyű javítani. Tucatnyi könyvet írtak már erről, sőt egész filozóviai irányzatok építkeznek rá (pl. tantra).

A probléma ott van, hogy a férjed ebben nem érdekelt. Ezzel így nem lehet semmi tenni. Ülj le vele és beszéld meg a dolgokat. Ha már a hajlandóság megvan, a módszerek közül lehet válogatni.

2021. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
49%

#8


Fú de megundorodtam tőled a mondandód végére. Arra lenne eszed hogy másik farkat keress, de a párodra nem szakítanál időt.

2021. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Sok feleség szeretője voltam már, csak az a baj hogy mindig többet akarnak, mert rendesen kielégítem őket, de nekem nem kell kapcsolat egyikkel sem
2021. jan. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

27: a mondanivalom melyik részéből szűrted le hogy nincs időn a férjemre??? Valamit nagyon félre értelmeztél.

Pont az a bajom hogy én több időt szeretnék rá szakítani, és a szexre :))) okoska. Kettőnk közül ő az, akinek minden fontosabb és változtatni meg rugalmatlan.

2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
21%
De sok b@szatlan nő van itt😁
2021. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!