Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másfél éve kérem a (most már)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve kérem a (most már) férjemet, hogy változtasson, miért nem megy?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de nem vagyunk 20 évesek, ezért viszonylag gyorsan házasodtunk. Viszont nagyon régről ismerjük egymást, tehát nem egy vadidegent szedtem össze most, de rájöttem, ennek semmi jelentősége.

A lényeg, hogy elég komoly problémáink vannak, bár szerinte csak nekem, mert neki minden teljesen jó úgy, ahogy van ...

Szóval a férjem eleve nehezen kommunikál, nem nyílik meg, viszont problémát sem lehet vele megoldani. Egy sima, hogy legyen a Karácsony kérdéskör konfliktust generál. Gondolom legszívesebben végigdolgozná az ünnepet, ami nekem szent.

A másik, hogy amint hazaér a munkából, leheveredik a kanapéra és nekiáll nyomkodni a telefonját, nem is tűnne fel neki, hogy nem beszélgetünk, ha én nem kezdeményezem. Mintha nem is hozzám jönne haza, passz. Az, hogy mi szemtől szembe kommunikáljunk egy órát akár, vágyakról és tervekről, nem történt meg soha.

A szexet pedig hagyjuk, régebben még megcsókolt, most semmi, hiába kérem, egyszerűen nem érzi. Másfél éve heti 5ször is összebújtunk, most heti 2-re csökkent. Nem hiszem, hogy azért, mert elég vékony lettem a futás miatt, szerintem nem szeret.

De miért marad velem, ez miért jó így neki?

Köszönöm.


2020. okt. 14. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért neked elég jó volt így, hogy egy életre elköteleződj.
2020. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom neki ez így kényelmes.Nincs igénye ennél többre.

Azt nem értem,hogyha sose működött a kommunikáció miért mentél hozzá?

Hogy tudják az emberek összekötni az életüket egy olyan emberrel akivel még beszélgetni sem lehet?

2020. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert másfél év alatt még nem untad meg. :D Én ilyen esetben kb 3 hónapig várnék, kéthetente szólva minimum. Aki abból nem ért, mehet az apja faszára.
2020. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondta, változtat ... elhittem, az én saram.
2020. okt. 14. 13:59
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet. Konkrétumok nélkül viszont nem halad tovább a kapcsolat sajnos.
2020. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig tart kb. egy házassági bontás?

Szerintem közös megegyezéses lenne, bár ...

2020. okt. 14. 14:06
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Azt hittem minden férfi csak a telefonját nyomkodja mikor hazaér :D

Na viccet félretéve szerintem mozduljatok ki, lehet úgy könnyebben elrakja a telót. Próbálj meg olyan dolgokról beszélni vele amik őt érdeklik, mert a női csacsogas lehet csak háttérzaj neki. Vagy tarsasozzatok - egy monopolyba max szexszel fizetsz ha eladosodsz.

Csinálj házi borkostolot. mellé fini sajtok, olíva. Hátha egy fini bor mellett ellazul.

Néha vannak laposabb idoszakok lehet O is be van fasulva kicsit, rantsd ki belőle ha épp te energikusabb vagy.

2020. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7

Ezt a kis választ komolyan összeraktad, köszönöm szépen :)


A női csacsogás sok ffinek INFO lehet a szeretett nőről.

Nagy ínyencek és utazók is vagyunk, tehát az a része rendben szerencsére.

Az a baj, én akkor is energikusabb vagyok, ha 12 órát dolgozom :)

2020. okt. 14. 14:15
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

7-es vagyok irigyellek érte :) gondoltam h energiabomba vagy hogy még futni is jársz.

Hát pedig ahogy írod eljartok bőven...

Ja és a karácsonyon minden ismerős pár legalább egy kicsit osszezorren. :D

Amiket írsz tipikus párkapcsolati dolgok persze nem tudom megítélni ennyi alapján. De ha amúgy a szeretet és tisztelet megvan, én meg hagynám érni a dolgokat!

2020. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért nem megy, mert nem akar. Emellett te meg eltűröd, így úgy van vele, hogy minek erőltesse meg magát... Nem értem hogy minek erőlteti minden nő a házasságot, majd rádöbben 1-2 éven belül, hogy ezt bizony el...ta.
2020. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!