Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet hatni egy férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hatni egy férfira hogy valtoztasson magán és szexuális aktivitasan?

Figyelt kérdés
A férjem nem érti meg hogy az együttlétet azért nem kívánom vele , mert nincs semmi előjáték, rahangolodas. A tv-t bamulja ha nagy nehezen hozzám er. Mar ott tartunk hogy azzal jön, nem szeretem mert elutasitom mikor kozeledik mert semmi gyengédség, kényeztetés nincs előtte. Kb 10 perc mindig az egész az elejétől a végéig. Hiába mondom, egyik fülén be a másikon ki. Igy nekem sincs már kedvem őt kényeztetni és örömet szerezni neki es odáig jutottunk hogy csapnivaló a szexuális eletunk. Csak mondani se akarom neki sűrűn hogy változtasson mert az kiabrandito hogy utasitgatnom kell hogy mit csinlajon... 30N
2021. jan. 3. 20:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
26%
ezt a problémát általában az ásó-kapa-nagyharang előtt szokás megoldani, nem untána.
2021. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%
ha nem akar változtatni akkor lehet jobb lenne nélküle.. nem vagy boldog így, és látszólag ez őt kicsit sem érdekli. nem akar neked örömet szerezni
2021. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
24%

Veszel egy kis műanyag eszközt.

Szerel egy szeretőt.

Otthagyod a fenébe és keresel másik férfit.



Kb ez a 3 opció van, ha őt nem érdekli, akkor más nem nagyon akad.

2021. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%
Gyereketek van?
2021. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
48%
nincs nő a képben ?Régen is beérte 10perccel ?Nálunk is ez volt fél évre rá derült ki ,hogy szeretője van.
2021. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
30%

3-as leírta. Ezez közül választhatsz.


Bár negyediknek opció, hogy beletörődsz.

2021. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%
A házasság előtt is ez volt?
2021. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%

Fú nálunk is vacak. Megértelek. Az első x év jól telt amíg nem jöttek a gyerekek, volt időnk egymásra (tehát nem, nem mindig olyan egyszerű hogy ásó kapa nagyharang előtt meg lehet oldani....)

Mig nem jöttek a gyerekek 2 naponta együtt voltunk. Aztán amikor megszülettek az első három évben szinte nem aludtunk, ettől ingerültek lettünk, amint kis időhöz jutottunk, aludtunk szex helyett....oda fajult a dolog hogy 2-3 havonta beértük egy alkalommal. ez így ment évekig aztán én elhatároztam hogy változtatni szeretnék ezen.


Először is leültem a férjemmel és elmondtam neki hogy nekem heti 2 alkalom volna a minimum.

Lefogytam, vettem csinosabb fehérneműket stb.

Értekelte is a dolgot és jött az elhatározás, hogy újra térjünk át fogamzásgátlóra éa hadd szóljon akár naponta....

Aztán oda jutottunk hogy igen, együtt kellene lenni de mikor?

Míg a gyerekek mesét néznek. Mert reggel ők keltenek este 22.00kor már hullák vagyunk.

Jó de előtte zuhanyozzunk le. Jó de hangos legyen az a mese. Egyeske beakart nyitni 5 perc után. Ketteskének kakilni kell.


Spontanitás nulla. Romantika nulla. Nem tudok felizgulni. Ha netan mégis sikerül pl egy filmen, a férjem azzal jön hogy "de nem vagyunk letusolva".

És mingig ugyanaz a helyszín ugyanaz a póz. Engem ez teljesen lelohaszt.

Nagyon szeretem őt meg minden, csak ne lenne az a franya szex...vagy ne lenne annyira fontos a testi hűség...inkább éljünk nyitott kapcsolatban, megoldjuk mással más helyen ahogy izgat...ha egymással ez a része nem jó. Persze ez nyilván csak ötlet sose menne bele.

2021. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

Úristen itt csak húszévesek vannak? Képzeljétek minden és mindenki változik idővel nem merevednek meg mint a szobrok. Aki ma oda van érted az lehet, hogy holnap nem lesz, mindegy mennyire vagy jó nő vagy férfi elmúlhat a varázs, és nem, ezen az új szexi fehérnemű sem fog segíteni.

Az van hogy rád unt a kedves férjed, mert már látott ezerszer, ezer féle pózban, elérhető vagy neki 24 h-ban, nem jelentesz neki kihívást. Általában ez a forgatóköny majdnem minden második házasságban.

2021. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

"vagy ne lenne annyira fontos a testi hűség...inkább éljünk nyitott kapcsolatban"


Mert arra több időd lenne, hogy szeretőket keress, találkozgass velük, elmenj hozzájuk meg még haza is? Nem beszélve róla, hogy neked is ki kell valahogy nézni, hogy a szerető "supply" fenntartható legyen, ahhoz meg el kéne járnod futni, úszni, konditerembe. Ezekre hirtelen lenne időd, csak akkor nincs, amikor a férjedről van szó?

2021. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!