Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnék többet vásárolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék többet vásárolni a férjemnek, pl. neki is arcmaszkot, de mire odajutok hogy az én meg a gyerekek igényeit kielégítem, már el is fogy a pénz, eljutok valaha oda hogy neki is vegyek?

Figyelt kérdés
sőt nekünk még lenne több igényünk, tehát nem tudom mikor fogok tudni neki arcmaszkot venni pl. hogy szép legyen.
2020. dec. 27. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a fő probléma, hogy a kérdezőnek eszébe sem jut a saját igényeiről lemondani időnként a férje javára. A végtelenségig önző hozzáállás. És gyerekeket nevel.....
2020. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegye meg magának a férjed,ami kell neki.
2020. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!