Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnék többet vásárolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék többet vásárolni a férjemnek, pl. neki is arcmaszkot, de mire odajutok hogy az én meg a gyerekek igényeit kielégítem, már el is fogy a pénz, eljutok valaha oda hogy neki is vegyek?

Figyelt kérdés
sőt nekünk még lenne több igényünk, tehát nem tudom mikor fogok tudni neki arcmaszkot venni pl. hogy szép legyen.
2020. dec. 27. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez milyen kérdés? Nyilván nincs pár száz forintod egy maszkra.. Milyen hülyeség ez?
2020. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha az arcmaszk havi adagja csak egy, akkor az az enyém, neki már nem jut:-)
2020. dec. 27. 17:18
 3/12 A kérdező kommentje:
amúgy az arcmaszk csak egy példa volt, ki kéne cserélni a ruhatárát pl.
2020. dec. 27. 17:18
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Írd össze hónapról hónapra, hogy mit/hol/mennyiért veszel. Nagyon gyorsan látni fogod mi az, ami extra és teljesen felesleges. A gyerekeknek gondolom van elég ruhája, enni meg csak kapnak. Nem kell minden hónapban ezt azt venni nekik. Elkapatni se kell őket.
2020. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha a te igényeidet lefaraghatod, és akkor neki is tudsz venni valamit. Újat írtam?
2020. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már lefaragtam, mint írtam lenne még igényünk több is...
2020. dec. 27. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor faragj le még többet. Esetleg arra a hónapra lemondhatsz a saját igényedről, hogy neki is jusson. Ő is megérdemli, nemcsak te. Vállalhatsz munkát is, hogy több pénz legyen. Egyébként a gyerekek előtt kellett volna ezen gondolkodni. Ha ennyire nincs pénz, akkor minek kellett több gyerek is?
2020. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bujom a reklamujsagokat, mikor mi lesz akcios. Leszoktam a cigirol, mert tul draga volt mar 😄 vizezem a sampont, tusfurdot, “kinaikban” vasarolok, ott a tisztalkodo-, takaritoszerek, ilyesmik olcsobbak. Miert nem varrsz maszkot? Maga az anyag apro tetel
2020. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát néha öt helyezhetnéd előtérbe a gyerekek után magad helyett. Nem lehetsz ennyire önző, hogy magadra jut a párodra meg sose. Ez undorító dolog egy nőtől is. ha kevés a pénz, néha te mondj le vmiről, hagy kapjon ő is néha vmit.
2020. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos nálunk is úgy van kevés a pénz de

Egyszer ő kap

Egyszer én

Gyerek nincs de nincs az hogy én mindi kapok ő meg nem mert nem jut.

2020. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!