Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem azt mondta, hogy éljünk vele, én és a gyerekek, de már nincs közöttünk semmi. Akkor miért legyünk mégis itt?

Figyelt kérdés

Akkor én is lelkiismeret furdalas nélkül kereshetek magamnak valakit? De egy ágyban alszunk, szex is van kétnaponta. De nem kapom meg tőle azt a szeretetet amire szükségem van. Pedig én nagyon szeretem őt, de nem tudom meddig bírom még. Annyira boldogtalan vagyok.

Azt mondta, neki nem kellek, és más nő sem. Elküldeni nem akar, szeretné ha itt élnénk vele, de így mi értelme van?

Sokszor úgy érzem, hogy senkit sem képes szeretni csak saját magát.

Kértem, hogy döntse el mit akar. Nem is írt vissza.

Viszont felhívott a munkahelyérol. Minden nap hív.

Ezt nem tudom mire vélni, olyan mintha akarna is meg nem is. Mit gondoltok?


2020. júl. 10. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Milyen szeretetről beszélsz???


Dugtok, ott lakol, hívogat, vagy kölyök. Ez a HÁZASSÁG. Ennyi.


Fel kéne nőnöd! Nem vagy tinilány, hogy szerelem legyen.

2020. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
"Akkor én is lelkiismeret furdalas nélkül kereshetek magamnak valakit?" - megcsalt? Nem igazán értem a férjed, kétnaponta szexel veled, minden nap felhív, de nem kellesz? Ha nem megcsalt, járjon pszichológushoz.
2020. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

#1, őszintén sajnállak, ha ezt komolyan gondolod.

Kérdező, próbáljátok együtt megmenteni a dolgot, ha igazán akarjátok, menni fog. 😊

2020. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekei miatt ajánlotta ezt fel neked.
2020. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha felvázolnád az alap problémát lehetne válaszolni. Mi az, hogy nincs közöttetek semmi, de együtt éltek, 2 naponta szexeltek? Hogy érti, hogy nem kellesz neki?
2020. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy megcsalt-e. Van egy munkatarsnoje, neki ír itthonról. Tegnap is azt írta neki, hogy ha dumálni akarsz bármikor felhivhatsz. A csaj most szakított a barátjával. Persze a lány nem hívta őt fel.

Elmesél itthon mindent a lánnyal kapcsolatban. Azt még hozzá tette, hogy csak barátok.

Nem tudom.

2020. júl. 10. 11:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy mint a lakótársak, úgy szeretne élni. Semmi szex, kötöttségek nélkül. Tegnap is szexeltunk. Kérdeztem tőle, hogy most együtt vagyunk, a válasz annyi volt, hogy csak vagyunk.
2020. júl. 10. 11:56
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
És mondtad neki, hogy te szereted őt és téged zavar, hogy jóban vannak, vagy csak folyton veszekszel vele, kritizálod, és ettől előbb-utóbb tényleg hozzá menekül?
2020. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen mondtam, hogy rosszul esik. Veszekedtem is vele. Volt, hogy a veszekedés után hozzá rohant, persze csak pár mondat erejéig messengeren. Tudom, hogy én is hibás vagyok.
2020. júl. 10. 12:00
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint jó vagy ház cselédnek, nem szeret, és ugyan nem akar veled lefeküdni sem, de amíg a kolléganő, vagy más nem teszi meg egy-két patront eldurrant. Én biztos nem élnék így a helyedben, ha nyitott házasságot szeretne, ahhoz erős alapok kellenének, és a te akaratod is; jelenleg egy önző pöcs játékszere vagy.
2020. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!