Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem azt mondta, hogy éljünk vele, én és a gyerekek, de már nincs közöttünk semmi. Akkor miért legyünk mégis itt?

Figyelt kérdés

Akkor én is lelkiismeret furdalas nélkül kereshetek magamnak valakit? De egy ágyban alszunk, szex is van kétnaponta. De nem kapom meg tőle azt a szeretetet amire szükségem van. Pedig én nagyon szeretem őt, de nem tudom meddig bírom még. Annyira boldogtalan vagyok.

Azt mondta, neki nem kellek, és más nő sem. Elküldeni nem akar, szeretné ha itt élnénk vele, de így mi értelme van?

Sokszor úgy érzem, hogy senkit sem képes szeretni csak saját magát.

Kértem, hogy döntse el mit akar. Nem is írt vissza.

Viszont felhívott a munkahelyérol. Minden nap hív.

Ezt nem tudom mire vélni, olyan mintha akarna is meg nem is. Mit gondoltok?


2020. júl. 10. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Házi cselednek és ingyen krvanak hasznal. Legyen már önbecsülésed!

Ja, amint talál másik nőt, ki fog dobni.

2020. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

"Akkor miért legyünk mégis itt?"

Azért drágám, hogy ne kelljen a fizetése felét leadnia gyerektartásként, ne kelljen a hétvégét azzal elcseszni, hogy a gyerekeiért rohangál, helyette nyugodtan mehet rosszalkodni a munkatársnővel. Legyen, aki ellátja, takarít, de mivel nem vagytok már együtt, ezért csinálj mindent a saját pénzedből. Ki nem akarna ilyen életet?

2020. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
De minek fekszel le vele, ha nincs már közöttetek semmi és inkább mást keresnél magadnak?
2020. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%

"Azt mondta, neki nem kellek, és más nő sem."


Erre szoktad emlékeztetni, amikor szexelni akar veled két naponta?


"Elküldeni nem akar, szeretné ha itt élnénk vele, de így mi értelme van?"


Gondolom, kényelmes neki az, hogy - feltételezem, hogy - továbbra is vezeted a háztartást, főzöl, gondoskodsz a közös gyerekeitekről, akikkel így továbbra is együtt lakhat.


Nem kell gyerektartást fizetnie, nincs vagyonmegosztás, mint egy válás esetén, de többé már nem jár számára elköteleződéssel, ami köztetek van, és hűséggel sem.


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de az önérzeteddel, egészséges önbecsüléseddel hogy fér össze, hogy nem csak, hogy továbbra is együtt éltek - aminek lehetne az oka esetleg anyagi, egzisztenciális kényszer, de még szexeltek is azok után, hogy az arcodba vágta, hogy "nem kellesz neki"?


Szerintem azon lenne érdemes gondolkoznod, hogy ez neked miért jó, illetve biztosan jó-e így, nem azon, hogy neki mi ebben a jó.

2020. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!