Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl földhözragadttá, ellaposod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl földhözragadttá, ellaposodott gondolkodásúvá vált feleséget hogy lehetne újra felemelni, szárnyalóvá tenni?

Figyelt kérdés
Amikor összeházasodtunk, még mindketten szárnyaltunk. Ő aztán az eltelt évek alatt szépen elmaradt mellőlem, beleragadt a sárba. Nincs gyerekünk, ezt előre elmondom, mielőtt még valaki azt hinné, hogy az anyaság laposította el a gondolkodását. Nem tudom, mitől laposodhatott el a szelleme. Fő gondjai manapság: van-e otthon túró, mivel töltse meg a palacsintát, ki kellene mosni a függönyöket, le kell törölgetni a könyveket stb. Én azért ennél fénylőbb szellemű nőt vettem el 15 évvel ezelőtt. Mitől válhatott ilyen földhözragadttá? És a legfontosabb: hogy tudnám újra szárnyalóvá tenni, hogy ne a függönymosás és a palacsintasütés jelentse az élete értelmét?

2020. dec. 20. 14:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kérdést mutasd meg neki. Ha eddig nem akart tőled megszabadulni, akkor ezt elolvasva szabadon enged, hogy repülj a könyveiddel a pcsába. De lehet a tepsis mámi is elég lesz, hogy a pcsádba rúgjon egy jó nagyot.

Egyébként ki trollkodtad magad kisfiam?

2020. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ezeket már régen a szemébe is megmondtam, a "tepsis mámi" kifejezést már ezerszer hallotta tőlem, de még így sem akar válni, mert azt tanulta otthon, hogy az elvált nők a prostikkal vannak egy kategóriában, egy tisztességes nőnek jegygyűrű van az ujján és férje van. Ezt mindig, minden alkalommal elmondja nekem.
2020. dec. 21. 23:47
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagy végre elolvasott egy vékony novellát, utána felmondta neked, kikérdezted belőle ( gondolom előtte te is elolvastad, hogy legyen miről érdemben beszéljetek) vagy mi történt?
2020. dec. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Oké 32-es,akkor kérdés:te mi a jó büdös francot keresel még egy "tepsis mámi" mellett, ha ennyire lenézed? Te viszont azt tanultad, hogy mellette kell maradnod, és kötelezően meg kell változtatnod őt a saját képedre? Hiába írod, hogy te válnál, ha hisztizés miatt még mindig ott vagy, ahol állítólag neked nem jó. Mire vársz? Csodára? Na az nem lesz. Nem tudom eldönteni, hogy kettőtök közül melyik a hülyébb. Te is csak itt hisztizel, gyerekes sértéseket használva a másik félre, mint egy óvodás, ahelyett, hogy összeszednéd a tökeidet, és kilépnél egy langyos fosból, ami neked állítólag már nem felel meg. Eszembe jut egy kabaré :" Hány éves vagy te herceg? 27.És még hiszel a mesékben?".

De az tény, hogy élvezed őt bunkó fsz módjára sértegetni. Nem is tudom melyikőtök a rosszabb. Te az egoista barom, vagy a középkori elveket valló feleséged.

2020. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 hisztynka ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Szerintem ezt a kérdést is te írtad ki, mert pont ugyanez a visszataszító stílus. Ott is leírták, hogy nincs igazad.

2020. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Végigolvastam ezt a kérdést és a hozzáírt kommenteket, kicsi vigasz az, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, más házasságokban is megtörténik, hogy az értelmiségi feleség konyhás nénivé süllyeszti le magát. Na innen szép visszajönni dáma üzemmódba!! Innen szép visszaváltozni intellektuális nővé. Nálunk azért még reménykedem, hogy megtörténik a visszaállás.
2020. dec. 23. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!