Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl földhözragadttá, ellaposod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl földhözragadttá, ellaposodott gondolkodásúvá vált feleséget hogy lehetne újra felemelni, szárnyalóvá tenni?

Figyelt kérdés
Amikor összeházasodtunk, még mindketten szárnyaltunk. Ő aztán az eltelt évek alatt szépen elmaradt mellőlem, beleragadt a sárba. Nincs gyerekünk, ezt előre elmondom, mielőtt még valaki azt hinné, hogy az anyaság laposította el a gondolkodását. Nem tudom, mitől laposodhatott el a szelleme. Fő gondjai manapság: van-e otthon túró, mivel töltse meg a palacsintát, ki kellene mosni a függönyöket, le kell törölgetni a könyveket stb. Én azért ennél fénylőbb szellemű nőt vettem el 15 évvel ezelőtt. Mitől válhatott ilyen földhözragadttá? És a legfontosabb: hogy tudnám újra szárnyalóvá tenni, hogy ne a függönymosás és a palacsintasütés jelentse az élete értelmét?

2020. dec. 20. 14:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Irj mar nehany peldat, h mire gondolsz a szarnyalo alatt?
2020. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Te szoktál gondolkodni azon, van-e otthon túró, és ki szoktad mosni a függönyöket?
2020. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Dolgozik vagy csak otthon van? Kellene neki valami új, ami érdekli, egy hobbi, egy tanfolyam, valami élmény.
2020. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Házasságunk kezdeti időszakában rengeteget beszélgettünk könyvekről, filmekről, politikáról, művészetekről. Most, ha szóba hozok politikai vagy művészeti témát, mindig ezt mondja: - Nem tudok hozzászólni, ez engem már nem érdekel. - Veszek neki havonta könyvet, egész jó regényeket, ezeket ki sem nyitja, olvasatlanul hevernek az éjjeliszekrényén. Folyton a konyhában ténykedik. Én meg már utálom a konyhát, be sem akarok oda lépni.
2020. dec. 20. 14:25
 5/36 A kérdező kommentje:
Dolgozik, persze, könyvtárosnő. De hogy hogyan tud könyveket ajánlani az olvasóknak, amikor ő már évek óta egyáltalán nem olvas, az számomra rejtély. A múltkor találkoztam egy könyvtári kolléganőjével, ő is azt mondta, már a könyvtárban is észrevették a munkatársnők, hogy a feleségem elparlagiasodott. Nekem is ez a bánatom. Vissza lehet ezt még fordítani? Ezt a szellemi beszűkülést?
2020. dec. 20. 14:27
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Most a gasztronómia felé orientálódik, ami teljesen természetes az emberi életben, hogy időnként más témák felé kacsingatunk. Szerintem meg az a gáz, ha valaki ugyanolyan, mint 10 éve volt, szinte öt perc alatt ki tudod ismerni. Talán te vagy kissé begyöpesedve, mert leragadtál a múltban. Nézhetjük erről az oldalról is. Nekem is vannak ismerőseim akiknek már kívülről fújom a politikai hova tartozásukat, az érveiket, a történeteiket, soha egy új perspektíva, rém unalmas valahol...
2020. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg csakhogy tudd, az ajándék könyveket ált. senki nem olvassa ki, csak azt amit saját maga választott. Nekem nem lenne szimpi, hogy tukmálnál rám olyan könyveket ami nem érdekel. Tapintatlanság. Ez kb. olyan, mint én vennék horror filmeket, hogy nézd meg. Te meg közben a vígjátékokat meg a drámát szereted.
2020. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
És akkor most már ilyen tepsihez tapadt mámi lesz belőle??? Jaj, ne! Anyósom is olyan!! Egy tepsis mámi!! Nehogy már a feleségem is olyanná váljon, mint a beszűkült anyja.
2020. dec. 20. 14:49
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Jaj jaj, inkább élvezd, hogy finomakat süt, gondolom nem magának készíti. Irigyellek.
2020. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Süteményt a boltban is tudok venni, ha arra fáj a fogam. Nekem egy fényes szellemű, értelmes, okos nő kell, nem egy szellemileg letompult háztartási gép, aki embernek gondolja magát. Vissza szeretném hozni őt a 10 évvel ezelőtti intellektuális formájába. Vagy azt csak megjátszotta, és valójában ez az igazi énje? A tepsis nő?
2020. dec. 20. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!