Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2. randin érdekes mondata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randin érdekes mondata volt. Vagy csak én vagyok tul földhözragadt?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer találkoztam egy fiuval, bár neten mindennap sokat beszélünk. Nagyon aranyos, kedves, de volt egy olyan mondata amitől kiakadtam.Nemrég ért véget az 5éves kapcsolata, és ő az én fényképemet megmutatta a volt csajának.Lehet én reagálom tul, de nekem ez nem normális. Szimpi a fiu, össze is jönnék vele ha ugy alakulna..de ne mutogasson már engem.Még korainak érzem ezt elmondani neki, hátha ugy gondolná hogy már most be akarom skatuláyzni mit tehet vagy sem.Meg szokott talizni a volt csajával, mert "együtt nőttek fel" szinte. 3 éves kapcsolatomnak lett vége nemrég...de nem jutott eszembe hogy a volt barátommal megbeszéljem az "uj jelöltet", sőt..nincs hozzá köze. Kérek szépen tanácsokat!!
2009. jún. 17. 02:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Az én 3 éves kapcsolatomnak úgy lett vége, hogy a sráccal hetente többször beszélünk, találkozgatunk, legjobb barátok maradtunk. Tehát mindent elmesélek neki, bármilyen fiús fejleményt is. Valószínű, hogy náluk is hasonló a helyzet. Szerintem teljesen rendben van, nézd ebből a szemszögből. Sokat jelentenek egymás számára, de már nem úgy. Biztos megbízható és őszinte fiú ha ilyen hosszú kapcsolata volt.
2009. jún. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is mutatta már néhányszor a jelöltjeit. Miért gond ez? Mi 5 és fél évig voltunk együtt, jó barátok maradtunk, sokat járunk együtt bulizni és ennyi. Néha megbeszéljük ki tetszik nekem vagy neki, megmutatja, mesél róla, hiszen barátok vagyunk. Gondolom így lehet ez náluk is. Nem furcsa ez. Ha megmutat egy barátjának az csak jót jelent szerintem.
2009. jún. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint büszke rád, és nagyon is komolyak a szándékati.
2009. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!