Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire földhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire földhözragadt?

Figyelt kérdés

Van egy húgom, 18 éves. Egy ugyanannyi idős sráccal van kialakulóban kapcsolata, mint én vagyok (27 éves). Nem tudom, de elég furcsa... én nem tudnék egy ennyivel fiatalabb lánnyal összejönni. Ti is így vagytok ezzel, vagy csak én vagyok ennyire "maradi?"

27/F


2011. jan. 24. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem sem menne : /
2011. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem is ez a normális. bár, mostanában egyre több ilyet látok az ismerőseim között. úgy tűnik a fiatal lányok a divat...
2011. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én sem nézném jó szemmel.

(Persze jó beszél akinek a szülei ugyan ennyi idősek voltak mikor én megszülettem XD)


19/F

2011. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg sok...
2011. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Én 18/L vagyok, a barátom 29 éves. Már egy éve együtt vagyunk, eddig még nem volt probléma a korkülönbség miatt:) Meg én amúgy se számok alapján választok magamnak párt... Ha a húgod boldog akkor meg kit érdekel hogy van köztük 9 év nem?
2011. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A húgod személyiségétől függ. Nálam 18 évesen a korkvóta így alakult: 21-26. Most, 22 évesen már inkább 25-32-ig keresgélek.

Ha a leányzó bizonytalan, stb. - bármi ilyen 'negatívum' van a személyiségében, akkor szerintem is baj, hogy ilyen időssel van. Ha a húgod magabiztos, érett, tudja, hogy mit akar az élettől, érzelmileg is stabil és intellektuálisan is, akkor simán, mert valószínűleg hozzá ez a korosztály passzol.

Egy ilyen kérdést nem a szokásoknak, hanem a pszichológiának kell eldöntenie.

2011. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy sok fiú éretlenebb, mint az ugyanazon korosztály lányai...természetesen vannak kivételek..de gondolom, a te húgod pont azért van idősebb fiúval, mert nem olyan gyerekes,mint a saját korosztálya,és ebben nincs semmi rossz.


Én 20 éves vagyok, a párom 25 éves, és lassan 5 éve már,hogy együtt vagyunk, de ha netán ő nem lenne és párt keresnék biztosan az idősebb korosztályból tenném azt,tizenöt,sőt 20 év is simán belefér szerintem...

2011. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A húgod korában még tényleg sok ennyi korkülönbség...10 évvel később már nem lenne, de elhiszem, hogy most furának tartod...mondjuk az is igaz, hogy a legtöbb 18 éves csajnak nem a 25 feletti pasik kellenek szerintem....bár ha a húgod érettebb, akkor lehet, hogy neki ez a megfelelő..

Nekem tuti, hogy nem jutott volna eszembe 18 évesen egy ennyivel idősebb pasival járni, nekem akkor a korombeliek tetszettek :$

21/L

2011. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem egy tapasztalatlan, felelőtlen kezdővel jár, hanem egy lassan érett férfival. Nekem is az idősebb pasik jöttek be, az azonos korú gyorstüzelő, azonnal ágyba dönteni akaró, izzadó kezűekkel rossz tapasztalataim voltak. Ne legyél maradi és főként féltékeny, mert az vagy első sorban féltékeny.
2011. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szentem is sok egy kicsit:/ Mondjuk apám meg anyám között 10 év van :)
2011. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!