Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire földhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire földhözragadt?

Figyelt kérdés

Van egy húgom, 18 éves. Egy ugyanannyi idős sráccal van kialakulóban kapcsolata, mint én vagyok (27 éves). Nem tudom, de elég furcsa... én nem tudnék egy ennyivel fiatalabb lánnyal összejönni. Ti is így vagytok ezzel, vagy csak én vagyok ennyire "maradi?"

27/F


2011. jan. 24. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
ez személyfüggő. a nők nagy része alapból kedveli a sokkal idősebb pasikat. és ha szeretik egymást miért ne? de figyelni e kell a lánynak h ne veszítse el az önbecsülését.néha előfordul ha sokkal fiatalabb a lány h azt hiszi ő alsóbb rangú mint a pasi. ez nem a fiú hibája de képes úgy magába habarítani h akár simán hozzá is megy ilyen fiatalon. ez nem mindig van így, de felléphet. ha továbbra is ilyen orú pasikhoz vonzódik nem lehet h apaszindrómája van? ez nem baj. de figyeljetek rá, ti a család. ne szidd le beszélgess vele. ;)
2011. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy elítélem ezt, de... Ez nekem is furcsa. Nálam a max korkülönbség eddig 3,5 volt, de szerintem nálam a max úgy.....5 év lenne. Van egy 18 éves csaj ismerősöm, akinek 34 éves pasija van... Hát mit is mondjak, nem szerelemből jöttek össze, bár mostanra biztos megszerették egymást, vagy nem tudom. A csaj jól néz ki, és pénzéhes, a pasi gazdag, és gondolom jól jön neki a kiscsaj.... Így jól jönnek egymásnak, de persze nem tudhatom, hogy mostmár mi van, biztos szeretik is egymást. Kb fél éve vannak együtt.
2011. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

és ahoz mit szóltok h 12-éves lány 22-éves pasi???

:D

2011. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
bocsi 13-éves a csaj:DXD
2011. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!