Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl földhözragadttá, ellaposod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl földhözragadttá, ellaposodott gondolkodásúvá vált feleséget hogy lehetne újra felemelni, szárnyalóvá tenni?

Figyelt kérdés
Amikor összeházasodtunk, még mindketten szárnyaltunk. Ő aztán az eltelt évek alatt szépen elmaradt mellőlem, beleragadt a sárba. Nincs gyerekünk, ezt előre elmondom, mielőtt még valaki azt hinné, hogy az anyaság laposította el a gondolkodását. Nem tudom, mitől laposodhatott el a szelleme. Fő gondjai manapság: van-e otthon túró, mivel töltse meg a palacsintát, ki kellene mosni a függönyöket, le kell törölgetni a könyveket stb. Én azért ennél fénylőbb szellemű nőt vettem el 15 évvel ezelőtt. Mitől válhatott ilyen földhözragadttá? És a legfontosabb: hogy tudnám újra szárnyalóvá tenni, hogy ne a függönymosás és a palacsintasütés jelentse az élete értelmét?

2020. dec. 20. 14:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
😄 Az is lehet, hogy egy robot, és most gyári üzemódra kapcsolt véletlenül, mint Buzz, a Toy Storyban🤷‍♀️
2020. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%
háztartási alkalmazottat csináltál belőle, míg te éled kis szellemi világodat a nagy pihenésedben. Ezentúl vedd át a teljes háztartást, mindent amit ő csinált és majd meglátjuk lesz-e kedved este hamletet olvasni vagy egyáltalán beszélgetni is..
2020. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Senki sem kéri őt arra, hogy havonta törölgesse át a könyveket, vagy hogy hetente mossa ki a függönyöket. Soha nem kértem arra sem, hogy süteményt süssön. Én a bolti sütit jobban szeretem. Ezeket a tennivalókat ő találja ki saját magának, mert már nem szeret olvasni, és lassan mindentől irtózik, ami a kultúrával kapcsolatos.
2020. dec. 20. 15:36
 14/36 anonim ***** válasza:
20%
Adj neki egy bizonyos márkájú energiaitalt, ami "szárnyakat ad".
2020. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
97%

#13


Tehát bánja a fsz, ha megesz otthon a kosz, egy putri lesz a lakásból, csak a kultúra legyen meg? Ez is elég nagyfokú igénytelenség, nemcsak a kultúra hiánya.

2020. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%
akkor meg minek nem hagyod békén, hogy élje a saját életét? ennyi idősen már nem kéne ennyire egymás nyakában lenni és a másiktól várni a szórakoztatásunkat. Nincsenek férfi barátaid, akivel egy pohár jó bor mellett elbeszélgethetnél, aztán meg ha hazamész odabújnál a meleg kis női testhez és kész...
2020. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
97%

Egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő. Kéne neki egy szerető, aki a vonzó, okos nőt látja benne, és nem egy tepsis mámit. Aki ragyogtatja, felizgatja a testét és a szellemét is. Aki szél lesz a szárnyai alatt.

Melletted lett ennyire életunt és szürke. Ezt hozod ki belőle.

2020. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Az anyósom meg az apósom mellett vált ilyenné, noha az apósom egy csillogó szellemű, öregen is megnyerő férfi, aki minden társaságban sikeres és elismert, a fiatal nők is rajonganak érte. A felesége meg egy tepsis mámi lett.
2020. dec. 20. 16:15
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Tölts vele több időt és vidd el otthonról.
2020. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy a "szellemiség" hiánya a te bajod.

A feleséged változott a 15 év alatt, te meg nem. Tudomásul kell venned, hogy nem lehet évtizedekig "szárnyalni", a való élet nem irodalom.

Az a baj, hogy - talán magadnak sem vallod be -, de kiszerettél belőle, elmúlt a régi tűz.

Ha ezt nem tudod mély szeretettel pótolni, ne keress kibúvókat.

2020. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!