Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baja a feleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Nagy gyerekeink vannak,17/15.Nem dolgozik most egy fél éve ,mert kiakarja pihenni magát .Sok volt neki a 12 órás munka amit meg is értek.Folyanatosan panaszkodik ,hogy O csinál mindent!!! A gyerekeink tanulás után segítenek neki,sőt ki is van osztva a feladatuk melyik nap mit csinálnak (mosogatás , porszívózás /segíteni főzni/ruha hajtogatás) ezt a két lány minden nap megcsinálja,mégis folyamatosan orditozik a feleségem ,hogy O fáradt ,nem segítünk neki.Wn 14 órákat is dolgozom ,ha hazaérek elpakolok magam után,elmosom a tányért ,stb.Hiaba beszélek vele ,semmi nem változik csak ,hogy O fáradt és mindent O csinál ezt hajtja ...Lányok azt mondják ,hogy minden délután alszik pár órát,filmezik.Megis este hozzábujni nem lehet mert O fáradt,és 8 kor aludni akar..Mi lehet a baj?!?! Már a lányok se akarnak otthon lenni mert hiába segítenek csak orditozik..
2020. dec. 16. 15:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
a következő lépés a válás,ez se meggyógyulni nem akar se változni,jobb nem lessz.itt a vége.
2020. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
52%
20 kg túlsúly nagy stresszt okoz és nagy fáradtságot. tudom mert én is most fogyok éppen, 76-ról már 60 vagyok, sokat javult a fáradtság. Végülis az a plusz 20 kg az olyan mintha egy 6 éves gyerekkel a testén kellene mosni, főzni, takarítani...elképesztő teher. Segíts neki lefogyni, szedjen vitamint, ugyanezt egye mint eddig, pl. főtt virsli kenyérrel, rántott hús stb, de minden tésztafélét, kenyeret, rizst teljes kiőrlésűre kell cserélni és kis adagokat enni napi 5-6szor és sétálni. Ha nagyon jön a nasivágy, fél adag turbó ditáa pot iszok. Nekem ez vált be
2020. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
78%
Én azt nem értem, hogy mi a fenét csinàl otthon, amiért a kérdező leírása szerint naponta csak robotként hajtogatja, hogy milyen fáradt. Már bocsássatok meg, én is voltam depressziós, sőt pánikbeteg is évekig - de az, hogy valaki élvezze a semmittevést, és utána még nyafogjon is nonstop, nekem csak puszta lustaságnak és/vagy kiégettségnek tűnik. Miért nem tanult tovább anno, hogy ne kelljen 12 óráznia? Vagy miért vállalta agyon magát?
2020. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
67%

#23

Hat nekem meg a parom volt depresszios es rengeteg depresszios emberrel dolgoztam. Van aki osszeszedi magat es dolgozik meg mellette van akinek nehez az agybol is kikelnie. Ennek vannak fokozatai.

2020. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
77%

Oké oké.Most képzeletben cseréljük fel a nemeket ebben a történetben.A valóságtól nagyon messze áll ez a feminista oldal.

Az én válaszom neked kérdező:Tájékoztasd a fáradt feleségedet hogy te még tőle is fáradtabb vagy így keressen egy 8 órás munkahelyet magának mert te is váltani akarsz elég volt a 14 órázásból.Miután ugyanannyi időtök lesz közösen végezzétek el "gyorsan" a házimunkát aztán lehet együtt filmezgetni délután.A lányokat csak mérsékelten kellene bevonni a házimunkába, had tanuljanak had legyen nekik is szabadidejük.Ha nem áll be a rend adj ultimátumot neki ha az sem megy válj el.Senkinek nem fog kelleni egy ilyen ingyenélő.

2020. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
12%
Engem jobban kifáraszt a házimunka, mint a munkahelyi.
2020. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Lennék a nejed helyében , fél év semmittevés és még el is hízott benne xd elég durva.

Pszichológus lenne a megoldás ha hagyja ..ha nem kér a segítségből sem akkor válás.Nagyon rendesnek tűnsz tényleg más ezt egy hónapig sem tűrte volna nemhogy így......

2020. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
21%

depis kár h nem veszed észre.

Segíts rajta hisz azért vagy a párja. Menjél el vele sétálni, érdeklődj mi az ami neki tetszene neki, légy kedves hozzá és értsd meg ha depis neked kellene segíteni h támogatod Ennyi

2020. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

látom irásaidbol rendes vagy, és joindulatú.

Vannak nők akiken nem lehet segíteni de azt mondom próbáld meg , aztán tudni fogod mi a köv.lépés

28voltam

2020. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok támogató üzenetet és kommentet.Nos beszélgettem vele az imént ,és azt mondta ,hogy igazából szeret minket ,nem akar kiabálni sem elveszíteni ,de olyan öregnek érzi magát ,meg már nem szépnek....Mondtam neki ,hogy menjen kicsit sportolni , kozmetikus bármi ami jót tesz a lelkének.Retteg az öregedéstol.... Régen mennyi férfi megfordult utána ,most még egy unalmas elhízott háziasszony lett.Januartol vissza akar menni dolgozni,így reménykedem hogy javul a helyzet ha emberek között lesz.
2020. dec. 16. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!