Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baja a feleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Nagy gyerekeink vannak,17/15.Nem dolgozik most egy fél éve ,mert kiakarja pihenni magát .Sok volt neki a 12 órás munka amit meg is értek.Folyanatosan panaszkodik ,hogy O csinál mindent!!! A gyerekeink tanulás után segítenek neki,sőt ki is van osztva a feladatuk melyik nap mit csinálnak (mosogatás , porszívózás /segíteni főzni/ruha hajtogatás) ezt a két lány minden nap megcsinálja,mégis folyamatosan orditozik a feleségem ,hogy O fáradt ,nem segítünk neki.Wn 14 órákat is dolgozom ,ha hazaérek elpakolok magam után,elmosom a tányért ,stb.Hiaba beszélek vele ,semmi nem változik csak ,hogy O fáradt és mindent O csinál ezt hajtja ...Lányok azt mondják ,hogy minden délután alszik pár órát,filmezik.Megis este hozzábujni nem lehet mert O fáradt,és 8 kor aludni akar..Mi lehet a baj?!?! Már a lányok se akarnak otthon lenni mert hiába segítenek csak orditozik..
2020. dec. 16. 15:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az asszony mas kan utan akar menni az a baj. Lehet kezelgeti is valaki ot, amig a lanyok suliban, te meg a dolgozoban vagy.
2020. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Otthon van egész nap,menni se akar sehová a bevásárlást is a lányok intézik vagy én.
2020. dec. 16. 15:10
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy depressziós?
2020. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább, hogy fél éve nem dolgozik. Nem érzi, hogy értékesen töltené el az idejét, belfáradt a semmittevésbe.

Másik lehetőség, hogy egészségügyi problémája van. Teljes laborvizsgálat nem ártana.

2020. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
O nem akart melózni,munkája lenne most is.Kerdeztem ,hogy mi a baj ezt mondta,hogy fáradt mindent O csinál mi nem segítünk neki
2020. dec. 16. 15:13
 6/43 anonim ***** válasza:
34%
Ki van elégítve rendesen?
2020. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem beteg,azt biztosan tudom mert egy sima nathaval is szalad az orvoshoz.Rakerdeztem már tőle ,hogy velem van e a baja ?Esteleg nem boldog? Azt mondja nem ,csak belefáradt ,hogy mindennap O csinál mindent alig segítenek a lányok.
2020. dec. 16. 15:15
 8/43 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy picit ki kéne mozdulnotok. Akár csak egy rövid séta a hétvégén valami szép környéken, vagy ilyesmi. Egy kis ilyen jellegű romantika, törődés biztosan segítene. ;)
2020. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ,ez nem is lenne probléma.Minden hétvégén megyünk a lányokkal is bringázni ,túrázni .Az estek 80 % nem jön velünk,mert O inkább filmet nézne ,pihenne.
2020. dec. 16. 15:20
 10/43 anonim ***** válasza:
56%
Na pont ez az, hogy nem megy veletek...akkor van a masik kan ideje.
2020. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!