Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baja a feleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Nagy gyerekeink vannak,17/15.Nem dolgozik most egy fél éve ,mert kiakarja pihenni magát .Sok volt neki a 12 órás munka amit meg is értek.Folyanatosan panaszkodik ,hogy O csinál mindent!!! A gyerekeink tanulás után segítenek neki,sőt ki is van osztva a feladatuk melyik nap mit csinálnak (mosogatás , porszívózás /segíteni főzni/ruha hajtogatás) ezt a két lány minden nap megcsinálja,mégis folyamatosan orditozik a feleségem ,hogy O fáradt ,nem segítünk neki.Wn 14 órákat is dolgozom ,ha hazaérek elpakolok magam után,elmosom a tányért ,stb.Hiaba beszélek vele ,semmi nem változik csak ,hogy O fáradt és mindent O csinál ezt hajtja ...Lányok azt mondják ,hogy minden délután alszik pár órát,filmezik.Megis este hozzábujni nem lehet mert O fáradt,és 8 kor aludni akar..Mi lehet a baj?!?! Már a lányok se akarnak otthon lenni mert hiába segítenek csak orditozik..
2020. dec. 16. 15:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem beteg miért nem dolgozik? Fárasztó a munkahelye,mint általában mindenkinek. Na de hány nő/férfi engedheti meg magának,hogy nem dolgozik? Keressen másik munkahelyet,esetleg más területet. De most pl miben fárad el? Nekem fiam van,már nagy. A férjem beteg volt,sajnos el is veszítettük. Dolgoztam,beteget ápoltam,gyereket neveltem,háztartást vezettem. Most pedig az idős szüleimet segítem naponta,a munka mellett. Mindenki fáradt,dolgozik,családot tart össze. Ahogy írják is: vizsgáltassa ki magát. Ha beteg sajnálom,kezeltesse,gyógyíttassa magát. Ha nem beteg pedig szedje össze magát. Lehet,hogy a változókor okozza ezt a letargiás állapotot Nála.
2020. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
82%
Ki kellene dobni kicsit a friss levegőre. Csodàlom a türelmed.
2020. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik mint a depresszió.
2020. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is depresszios, meg lehet celtalannak erzi magat nincs mit csinalnia es a hazimunka nem épp szórakoztato. Depresszio ingerultsegben is kijohet. Kene beszelni vele h latod h nincs jol, nem jo a közérzete, kene esetleg segitseget kerni. Doki tud felirni antidepresszánsat vagy a legjobb lenne ha egy szakemberrel tudna beszelni legalabv par alkalommal.
2020. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

"Nem beteg"

ebben ne legyél olyan biztos

folyamatos fáradtságnak oka van, ki kell vizsgálni

2020. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Depresszióra tippelek én is ,de mivel tagad így nem tudunk mit kezdeni vele.Nem csak velünk ilyen ,a barátnőit is folyamatosan gunyolja.A félév alatt feljött neki 20 kg ,én azért se szóltam neki ,sőt folyamatosan kérdezi ,hogy dagadte? Nem tudom hova tenni a viselkedését ,mintha direkt veszekedést akarná folyton generálni.Az ,hogy nem dolgozik az nem érdekel,megértettem ,hogy kimerült,úgy voltam vele pihenjen aztán ha jól érzi magát nézzen más munkát,de a helyzet csak rosszabb lett mint amikor dolgozott.
2020. dec. 16. 15:25
 17/43 A kérdező kommentje:
40 lesz januárban,nem tudom ,hogy a nőknél ez is valami reakciót vált ki?! Pedig dicsérem is nekem O a legszebb nő a világon ,és bármit megtennék érte ezt is tudja.
2020. dec. 16. 15:28
 18/43 anonim ***** válasza:
83%
a fél év rengeteg idő a pihenésre, én már 1 hónapnak is örülnék utána meg más munkát keresnék, de ezt az ordítozást végképp nem tudom hova tenni
2020. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Én sem...Lányok is folyton panaszkodnak ,hogy anya csak kiabál mindenért.Megkerdeztem tőle ha kevésnek tartja a segítséget írja le ,vagy mondja el a lányoknak mit segítsenek meg ezek mellett?! Már ott tartok ,hogy ha nem marad annyiba ez a dolog akkor elbeszélgetek vele ,hogy menjen kérjen segítséget ,mert ez senkinek sem jó.Deruljon már ki ,hogy mi a baja mert így én is gyomorideggel megyek haza ,hogy megint miért lesz kiabálás.
2020. dec. 16. 15:39
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

#19

Beszelgess el vele komolyan mondd el hogy hat ratok, es kerd neg hogy menjen el orvoshoz vagy pszichologushoz.

Ha semelyiket nem teszi akkor lehet elgondolkodnia kovetkezo lepesen. Pl rovidebb munkaidoben visszamenni munkaba hatha az segit

2020. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!