Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a feleségemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel? Hat hónapnyi távollét után tegnapelőtt érkeztem haza. Kétszer akkorák a mellei, mint amikor elmentem.

Figyelt kérdés
Nem műttette meg, annak nyoma lenne. Pénzünk sincs rá. De akkor mitől lettek neki ilyen nagyok a cicijei? Nem mondom, hogy nem tetszik, mert akkor hazudnék, nagyon is elégedett vagyok az új látvánnyal, csak kíváncsi lennék, mitől van ez így.

2020. dec. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
92%

Egy év után tér haza a lapp favágó, és látja, hogy a felesége hatalmasra nőtt mellé el egy babát szoptat.

- hát ez mi?

- ez más lappra tartozik


Nem tudom, elcseszett egy házasság ez, ahol nincs válasz egy ilyen egyszerű és indokolt kérdésre.

Menj vissza Kanadába, hagyd ezt.

2020. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:
Végül bevallotta a kedvesem, hogy meg lett műtve a melle, implantátum van benne. Álomgyönyörűek a mellei, amióta ilyen nagyok, egyszerűen imádom őket, nem tudok betelni velük. Napi szinten többször van szex, alig tudjuk abbahagyni, bár az orvos azt mondta, még nagyon vad rohamokat nem lehetne a mellek imádata kapcsán beindítani, de én azért meg szoktam rohamozni a csodálatossá varázsolt melleket, és a kedvesemnek sem fáj, imádja a rohamozásokat. Mindennap többször masszírozni kell az implantátumokat, ezt a feladatot - mióta elárulta a mellnövekedése titkát a drágám - én vettem át. Napközben - amikor ketten vagyunk itthon - azt vezettük be, hogy topless módon van itthon a feleségem, felül semmi, csak a két gyönyörű, álomkerek, gömbölyű, meztelen mell, és így jár-kel a lakásban, így főz a konyhában. Boldogok vagyunk, nagyon-nagyon boldogok!!!
2020. dec. 30. 22:04
 73/75 anonim ***** válasza:
83%
Ez örömteli dolog, gratulálok!
2020. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
36%
Hol/kinél műttette, hogy természetesnek látszanak és mennyibe került? Én is szeretnék csodás melleket! Írj!
2021. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
0%
ala verte valaki a gyulait aztan most vsn valami a hasabsn..
2021. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!