Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a feleségemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel? Hat hónapnyi távollét után tegnapelőtt érkeztem haza. Kétszer akkorák a mellei, mint amikor elmentem.

Figyelt kérdés
Nem műttette meg, annak nyoma lenne. Pénzünk sincs rá. De akkor mitől lettek neki ilyen nagyok a cicijei? Nem mondom, hogy nem tetszik, mert akkor hazudnék, nagyon is elégedett vagyok az új látvánnyal, csak kíváncsi lennék, mitől van ez így.

2020. dec. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj belőle problémát, de mindenképp nyomozd ki az okát!

Ha rájött valami trükkre, milliárdosok lehettek az eljárás szabadalmaztatása után!!!

2020. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
Ő nem hajlandó elárulni a mellnövekedése titkát, akárhogy faggatom. Privát írt valaki egy érdekeset: azt írta, hogy köldökön keresztül is lehet implantátumot betenni, és akkor a mell alatt nincs heg. Megmarad a mell vágás nélkül. Azt is írta ez az illető, hogy a mai implantátumok egy része már olyan puha, mint a természetes mellszövet.
2020. dec. 15. 21:20
 33/75 anonim ***** válasza:
95%
Ez így más, azt hittem ha rákérdezel le fogja tagadni, és azt állítja majd, hogy rosszul látod. Akkor tuti valami beavatkozás van a háttérben. De miért csinálhatta, elégedetlen volt magával?
2020. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:
Én sose dicsértem előtte a nagy melleket, én nem okoztam neki kisebbrendűségi érzést. Ő lehetett elégedetlen saját magával. De most viszont annyira gyönyörűek a mellei, mint egy Playboy-modellnek.
2020. dec. 15. 21:26
 35/75 anonim ***** válasza:
95%
Téged se az eszedért szeretnek.
2020. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
32%
Ez bizony terhesség miatt van!
2020. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
95%
Vagy más (is) dugja és terhes, vagy más (is) dugja és fizeti + élvezi az optikai tuningot
2020. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
52%

A helyedben csináltatnék vele egy terhességi tesztet úgy hogy lásd az egészet. Nehogy véletlenül is csaljon és ne mártsa bele a pisibe. Egyértelműen pozitív lesz és az nem töled lesz!


Ha nem félsz az eredménytől és ő sem, és nincs mitől félnie, nem titkol valamit, akkor minden szívbaj és hiszti nélkül megcsinálja. Ha nem, és kiveri a balhét, akkor igen is vaj van a füle mögött és megcsal valakivel és attól terhes.

2020. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
92%
6hónap sok idő. Lehet, hogy csak kisebbre emlékszel🤔
2020. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
70%
Hát... ez fura.
2020. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!