Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a feleségemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel? Hat hónapnyi távollét után tegnapelőtt érkeztem haza. Kétszer akkorák a mellei, mint amikor elmentem.

Figyelt kérdés
Nem műttette meg, annak nyoma lenne. Pénzünk sincs rá. De akkor mitől lettek neki ilyen nagyok a cicijei? Nem mondom, hogy nem tetszik, mert akkor hazudnék, nagyon is elégedett vagyok az új látvánnyal, csak kíváncsi lennék, mitől van ez így.

2020. dec. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
5%
Csak tippelek, de van ilyen vákumos kezelés, amivel elvileg meg tudják nagyobbítani.
2020. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
65%
Mikor hazaértél nem volt 4 lába?
2020. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
14%

Nalam hetek alatt visszanott, de alapvetoen ugy, hogy elotte volt depresszio, libido teljes hianya miatt leeresztve. Mondjuk evekig lottyedt volt, le voltam eresztve, es bazi hirtelen nott meg, de igazabol csak az eredeti lett. Kolleganoim nem tudtak elhinni.

De egy feleseg ezt le forditva melletted el volt fonnyadva, de hat honap tavolletedben kivirult.

Ha nem trollkerdes, nem tudom. Nalam volt ilyen.

2020. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
24%

Ez plasztika. A fekvesben szep gombolyoen allo tulajdonsag bizonyitja.


Lehet mar reszletfizura is csinaltatni. Nem kell feltetelezni szemetsegeket.


Ugyanolyan,mint a mellszovet. Nem erezheto a mai implantoknal kemeny!!


Dicserd meg szepen rendszeresen es szexelj tobbet vele.

2020. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
24%

Lepontozo degeneraltak. Eveken at voltam B kosaras, mindenki igy ismert, de en tudtam, hogy elotte nagy volt. Szar kedv, zero orgazmus. Par het alatt D kosar lett, ahogy jolereztem magam. Ez nem muszaj, hogy szereto legyen. Lenyeg a hormonok beindulasa normalisra.

16 evesen is D kosar voltam, de szar lelkiallapotban voltam huszonevesen. Uj munka, jo pasik, izgalmak, es a ciklusom akkor allt be.

Tadam.

2020. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
71%
Kamu.
2020. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon elmentetek a plasztika irányába.


Gondolkodjatok épp ésszel ha plasztika lenne miért ne mondaná el?


Szerintem inkább terhes.

2020. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
100%
elkezdett fogamzásgátlót szedni , mással kefélt ha nincsennek hormonális gondjai vagy mestruációs.
2020. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
72%

Hát, nekem pl. homokóra alkatom van, és ha hízok, az leginkább a mellemre és a csípőmre/combomra megy, a derekam ugyanolyan vékony marad. Simán fel szokott rám szökni 10 kiló úgy, hogy mindenki mondogatja, mekkorák lettek a melleim, közben meg máshol nem változott az alkatom... (és tényleg, még a ruhaméretem sem szokott változni SEMMIT, a mellem viszont nagyon feltűnő).

Nála is lehet, hogy ez a helyzet, esetleg megfelelve valami hormonális sztorival.

2020. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki közben hogy miért lettek nagyobbak a mellei?
2020. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!