Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a feleségemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel? Hat hónapnyi távollét után tegnapelőtt érkeztem haza. Kétszer akkorák a mellei, mint amikor elmentem.

Figyelt kérdés
Nem műttette meg, annak nyoma lenne. Pénzünk sincs rá. De akkor mitől lettek neki ilyen nagyok a cicijei? Nem mondom, hogy nem tetszik, mert akkor hazudnék, nagyon is elégedett vagyok az új látvánnyal, csak kíváncsi lennék, mitől van ez így.

2020. dec. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
44%

38as vagyok.


Még azt tenném hozzá, hogy minden féle képen csináltasd meg vele a tesztet, mert 1 hónapon belül eléd fog állni hogy terhes és rád fogja, mert hogy amikor haza jöttél dugtatok és így nem lehet más az apa címszó lesz!!!!


Akkor már te sem fogsz mindenre emlékezni. De viszont ha már most holnap vagy holnapután elmész és veszel a Rossmannba egy xepil terhességi gyorstesztet, ami 3-5 percen belül kimutathatja a terhességet, akkor onnantól kezdve te már védve vagy, és tudni fogod hogy megcsal az asszony!!!


Legyen eszed, ha már eddig nem volt!

2020. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
62%
25: Ez plasztika.
2020. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom írom le ez tényleg lehet terhesség miatt.

Visszasirom de akkor megnőtt a mellem nekem is , volt aki megkérdezte szintén h megcsinaltattam e 😀

Úgyhogy nézz utána nem e terhes...

2020. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a legfurcsább, hogy nem hajlandó elárulni az okát... Tehát titkolt valamit. Én is plasztikára tippelek, mert nekik olyan, hogy fekve nem terül szét. De kérdés, honnan volt rá pénze? Mennyire vagytok gazdagok?
2020. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:
A feleségem örökölt nemrég a nagynénétől egy kis házat és egy darab földet, ezeket eladta, amíg kint voltam Kanadában, de nem akarom megkérdezni, mit csinált a házért és földért kapott pénzzel, mert az az ő öröksége, nekem ahhoz semmi közöm nincs.
2020. dec. 16. 20:30
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
Ahha akkor lehet, hogy abból a pénzből megcsináltatta a melleit de nem meri elmondani, mert attól tart, hogy mit fogsz szólni hozzá, hogy ilyenekre szórja el a pénzét. Ezt elkézelhetőnek tartom. :)
2020. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy megműtette, csak nem akarja hogy tudd, mert ahogy mondtad nincs rá pénzetek. Ezekszerint neki volt. Hónaaljnál is vágnak már. Pirinyó heg marad csak. 24L
2020. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
Ez az ő pénze, én szólok bele, arra költi, amire akarja. Ha neki ez a mell téma ilyen fontos volt, akkor nem baj, hogy erre költötte. Amikor fekszik, nem terül szét a melle, hanem felfelé áll valahogy, kicsit tömöttebb is tapintásra, régebben omlósabb volt, vagy hogy is mondjam. Viszont ami ellene szól a plasztika-teóriának, hogy sehol nincs heg. De valaki privátban azt írta, hogy köldökön keresztül is be lehet helyezni az implantátumot, de én azt nem tudom elképzelni. Ma reggel is nézegettem, amíg aludt, még nem ébredt fel, és tényleg lehet a plasztikában valami, mert valahogy másabban domborodik a melle, mint a kiutazásom előtt.
2020. dec. 16. 20:44
 49/75 anonim ***** válasza:
85%
Igából valóban ez az ő pénze, és arra költi, amire szeretné. Csak kicsit fura, hogy nem mondja el, mintha félne, hogy elítéled amiért ,,mű" lett, vagy hogy ilyenre költött.
2020. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:
Javítva: én NEM szólok bele.
2020. dec. 16. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!