Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a feleségemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel? Hat hónapnyi távollét után tegnapelőtt érkeztem haza. Kétszer akkorák a mellei, mint amikor elmentem.

Figyelt kérdés
Nem műttette meg, annak nyoma lenne. Pénzünk sincs rá. De akkor mitől lettek neki ilyen nagyok a cicijei? Nem mondom, hogy nem tetszik, mert akkor hazudnék, nagyon is elégedett vagyok az új látvánnyal, csak kíváncsi lennék, mitől van ez így.

2020. dec. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj, akkor dicsérd meg a melleit és tedd hozzá, hogy mintha régen nem ilyen lett volna, és hogy esetleg megcsináltatta-e őket... Valami ilyesmi, csak érezze belőle, hogy téged ez nem zavar, sőt...
2020. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:
Korábban volt egy barátnője, aki implantátumokat csináltatott, és megmutatta nekünk (mindkettőnknek), amikor eljött hozzánk a műtét után 8-9 héttel, és arról nekem tényleg rossz véleményem volt, nem tetszett, mert nagyon látszott rajta a műviség. De a feleségem melle teljesen természetes hatást kelt, csak jóval nagyobb, mint volt. Azért egy kicsi félelem van bennem, hogy nem jár-e személyiségváltozással egy ilyen testképváltozás. Nem fogja-e mutogatni a melleit. Már most olyan felsőkben mászkál itthon, hogy lehetetlen nem odanéznem, mindig ott van a szemem. Ez a két felsője is új szerzemény, a kiutazásom előtt egyiket sem láttam. Úgy feszülnek a mellén, és olyan mély a kivágásuk, hogy szinte estélyi ruhánál sem láttam még ilyen mély kivágást.
2020. dec. 16. 20:52
 53/75 anonim ***** válasza:
42%

Azért a kivágott felső nem a mutogatás kategória, ha kilógna a bimbi az lenne az. Szeretek kivágott felsőt hordani, mert a nagy cicim és az alkatom miatt az áll jól ha fedetlen a mellkasom kellő mértékben, nyakig érő pólóban szerintem hülyén nézek ki.

A személyiségváltozásba pedig én ilyenkor az önbizalom növekedését látnám bele, amit pedig nem sajnálnék a másik embertől. Ha mer szexisen öltözködni, akkor jobban is érzi magát és büszke a testére. Inkább értékeld ezt, aggódni nincs miért.

2020. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
90%
Azért jó házasság lehet az, ahol ezt nem lehet őszintén megbeszélni.
2020. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 Noren1989 ***** válasza:
86%
Meg nyilvàn fel sem tűnt, hogy hiànyzik két milla a csalàdi kasszàból, ha tényleg műtette....
2020. dec. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A feleségem örökségéhez nekem semmi közöm, az nem része a családi kasszának. Az az ő pénze, ő kezeli.
2020. dec. 17. 11:48
 57/75 anonim ***** válasza:
89%
Vagy pushup-ot használ, vagy ha meztelenül is az, akkor valószínüleg megműtette...
2020. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
72%
Kamu.
2020. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
85%

Olyan eljárás van asszem, hogy a szövetek közé fecskendezik a szilikont...egyszer olvastam valahol. Hasonló, mint a szájfeltöltés. Ott sincs heg és teljesen természetes hatású.

De ettől függetlenül érdekes kommunikáció van köztetek...

Vagy kamu az egész kérdés, el sem tudom képzelni, hogy ez lehetséges egy házasságban.

2020. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim válasza:
87%
Szerintem sok volt az a pár hónap távollét, ilyenkor az agyunk, elfelejt dolgokat, és mikor újra látja vagy fogja, akkor más, de csak egy pár percig... biztos volt bárkinél olyan, hogy egy hétig vagy 2 napig a párotok elutazott vagy el kellett mennie, és mikor újra talkoztatok olyan jó érzés volt megfogdosni “mindenhol” és olyan más :)
2020. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!