Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a feleségemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel? Hat hónapnyi távollét után tegnapelőtt érkeztem haza. Kétszer akkorák a mellei, mint amikor elmentem.

Figyelt kérdés
Nem műttette meg, annak nyoma lenne. Pénzünk sincs rá. De akkor mitől lettek neki ilyen nagyok a cicijei? Nem mondom, hogy nem tetszik, mert akkor hazudnék, nagyon is elégedett vagyok az új látvánnyal, csak kíváncsi lennék, mitől van ez így.

2020. dec. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy mégiscsak hízott, csak olyan szerencsés alkat, hogy mellre ment minden. Van egy ilyen barátnőm, egy kisebb hízás után 2 számmal nagyobbak lettek a mellei, máshova nem ment plusz. Menzesz előtt is lehet nagyobb, de gondolom párszor átélted ezt már vele és tudod akkor mekkora. A fogamzásgátlóhoz nem értek, viszont a várandósság elég gyanús lehet. Biztos vagy benne, hogy nincs baba?
2020. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt előtte hormon problémája? Mert attól is lehet, hogy kevés női hormont termelt a szervezet. Ilyenkor gyógyszeres kúra van, és utána sokaknak nő a melle, hiszen a gyógyszer női hormonnal van tömve.
2020. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
91%

Arra még nem válaszoltál, hogy csak ruhában nagyobb-e.

Nem tudod megkérdezni tőle, hogy hízott-e?

2020. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 Noren1989 ***** válasza:
70%
Felcsinàlta a szomszéd kb 1,5hónapja.
2020. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:
Első este, amikor hazajöttem, lefeküdtünk, meztelenül is kétszer akkorák a mellei, mint korábban, és valahogy feszesebbek is, mert amikor feküdt, akkor nem terült szét a melle, mint régen, hanem valahogy felfelé meredtek a mellei (bocsánat, nem tudom jobban megfogalmazni).
2020. dec. 15. 20:50
 26/75 anonim ***** válasza:
95%
Ez plasztika.
2020. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha szilikon, azt elvileg érezned kéne, meg marad azért heg, főleg, hogy nem olyan régen csinálhatta
2020. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
88%

Itt is olvastam már olyat, hogy a pasi vállalja, hogy állja a plasztika árát, ha .... nem tudom mit kért cserébe: talán csak egy pirítóst minden reggel, már nem emlékszem.

De ez tuti, hogy plasztika szerintem is.

2020. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:
De a tapintása nem mű, csak kicsit tömöttebb hatású, viszont nem gumiszerű, hanem puhább. De valahogy összeállóbb. És ami a plasztika lehetősége ellen szól: sehol semmi heg: a melle alján lenne heg, ha plasztika lett volna.
2020. dec. 15. 20:59
 30/75 anonim ***** válasza:
92%
Most már arra válaszolj, miért nem őt kérdezed meg!!
2020. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!