Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos az elvárásom felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az elvárásom felé?

Figyelt kérdés
Feleségek!Ha munkája miatt nincs mindennap otthon férjetek,ti csomagoltok neki főtt ételt a távol töltött napokra is?Külföldön dolgozik,más városban dolgozik,stb.Nálunk az van mindketten heti 40 órát dolgozunk,én a kajaidő miatt még többet.Így is az én feladatom minden napra gondoskodjak férjemnek főtt ételről.Ez időben is és máshogy is fárasztó.Normális ez?Örülnék ha azokon a napokon amikor nincs itthon megoldaná az étkezését magának.
2020. dec. 14. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát mond meg neku, hogy nem vagy házicseléd.
2020. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha kilépsz a lábtörlő szerepből, akkor kénytelen lesz megoldani. Ha tovább játszod a mártír cselédet, akkor meg hülye lesz.
2020. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Beszéld meg vele. A napok felét megoldhatná ott, ahol dolgozik. Persze - az alighanem többe kerülne, mint amikor Te főzöl neki...
2020. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen nincs, hogy mi jogos, mi nem. Felőlem panaszkodhatsz itt a virtuális "barátnőidnek" akik majd itt fognak bólogatni és helyeselni neked, de két felnőtt ember kapcsolatában minden normálisnak számít, amit megbeszélnek egymással. Egyik kapcsolatban lehet X dolog működik, másik kapcsolatban Y ami X totál ellentéte, de egyikkel sincs baj, egyik sem rosszabb a másiknál ha mindkettőben megbeszélték egymással. Ebből semmi változas nem lesz a te életedben, hogy én le leszek pontozva ezért a válaszért, neked meg még 20-an fogják megírni hogy neked van igazad.
2020. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk forditva van :) en fozok neki pedig mindketten dolgozunk, mondjuk en itba, home officeba szoval van ia idom... Sose kotelez h csinaljak neki kajat, van neki is penze, tud venni maganak :) De persze szivesen csinalok neki is :) F
2020. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak aznapra csomagolok neki kaját mindig reggelente, mielőtt indul. Ha rendszeresen, több napokra menne külföldre/másik városba/akárhová, akkor eszembe nem jutna még büdösödő kajásdobozokkal is terhelni a csomagját, visz gondolom elég cuccot magával. Étterem, büfé, menza, kajarendelés, akármi mindenütt van elérhető, ha mégsem, akkor egyen ebédre valami tartalmasabb szendvicset, és majd vacsorázik normálisan amikor nem a munkahelyén van. De én több napra előre biztos nem pakolnék neki kaját.


De amit a #4 mond, az igaz, nektek kell megegyeznetek egy mindkettőtök számára élhető megoldásban, mi itt hiába mondjuk, hogy mi magunk hogy csináljuk/csinálnánk, rajtad ez nem segít.

2020. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon szívesen csomagolnék nekik, de ő jobban szeret a munkahelye közelében lévő kajáldákban enni. Egy órányi útra van a munkahelye és azt mondja, nem szívesen hurcolássza magával a kaját.
2020. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én igen mindig csomagolok, tök szívesen teszem. Ha itthon van akkor meg Ő főz nekem, én teljesen egyensúlyban érzem igy. Mindketten a házi kosztot szeretjük, nem szívesen rendelünk.
2020. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Válaszaitok vegyesek,mindet köszönöm.A lényeg ahogy 8-as írja náluk egyensúlyban van ez a főzés dolog.Hiszen a férje/párja is főz rá.
2020. dec. 14. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Egy csecsemő a férjed akit etetni kell?

Beteges ha ennyire a csicskájànak néz.

Részben te tehetsz róla.

2020. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!