Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek jogos elvárások ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jogos elvárások ebben az esetben, vagy barátom egy pszichopata, inkább meneküljek?

Figyelt kérdés

Lebuktam egy "viszonnyal", de megbántam és vissza akarok menni páromhoz. A viszony annyi volt, hogy egyszer volt szex, azóta neten tartottuk a kapcsolatot (a srác nagyon messze lakik ezért se találkoztunk azóta, bár meglehetett volna oldani, ő akart. Viszont talonban tartottam ez igaz.) Barátom azt mondja nem is a szex, hanem a kapcsolattartás, meg az hogy egész addig tagadtam amég nem került elé a bizonyíték, a legnagyobb gond. Ezt aláírom igaza van. NA DE! Azt mondta sokat kell bizonyítanom, ezek pedig pl.:


1. minden férfiismerőssel megszüntetem facen a kapcsolatot (van aki kollegám azért beszélünk néha többet, nem azért mert közöm lenne hozzá, van aki haver, és van aki teljesen semleges, csak munka miatt kellett írnom neki)

2. Semmilyen férfivel nincs barátkozás, legfeljebb csak teljesen semleges dolgokról beszélhetünk (chaten és személyesen is)

3. Mindig vegyem fel a telefont ha hív- akár éjszaka közepén is

4. Térjek meg, keresztelkedjek meg (na mert attól tuti megváltozok ugye :D )

5. Sose beszélhetek neki vissza

6. Ami a legcsúnyább mind közül: vettünk, vagyis vettem fel egy kisebb hitelt az adósságai (!!) rendezésére, illetve kocsira, meg biztosítéknak, mivel úgy volt összeköltözünk. Úgy volt közösen fizetjük a hitelt is (30 havonta amúgy), meg a kocsit is, erre most azt mondja hogy ezek után alap hogy ő nem ad semmit, mert én rontottam nagyon el, és örüljek hogy egyáltalán gondolkodik azon hogy megbocsájt... (egyikünk se keres vaskosan, nekem valamivel több mint neki)


Szerintem ezek közül csak a 2.-ban realitás, a 4. viszont a legnagyobb mélypontban is megnevettet (ateista vagyok),

A 6. pedig, hát ennek szerintem nincs köze a megcsaláshoz. Ez ami a legjobban kiveri a biztosítékot nálam (szerinte túl anyagias vagyok)


Tudom hogy nagyon fáj neki, meg hogy nagyon nagy hibát követtem el, de azért ezt én merően túlzásnak érzem. Én teljesen másképp állnék a helyzethez, először is magamba szállnék hogy hogyan történhetett meg mindez, vajon ÉN mit rontottam el. Utána meg azon lennék hogy csak engem szeressen (mégtöbb odafigyeléssel pl), nem pedig azon hogy leláncolom... Vagy határozottan otthagynám a 3,14csába, akkor is ha a feje tetejére áll.


Szerintetek?? Szerintem ez már beteges, és ha együtt maradunk nagyon megszívom...

Vagy megérdemelném?



2018. ápr. 7. 07:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a megcsalás a te saját önző döntésed volt. Senki nem kényszerített, így ezért nem gondolom, hogy a párodnak kéne magába néznie, hanem neked, hogy ha valamit nem kaptál meg, miért ezt a megoldást választottad, ami a leggyávább és leggerinctelenebb...


Másrészt szerintem ez már túlzás, ez a kapcsolat ezen a ponton rég megért a szakításra.

2018. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
A pszichopata az te vagy, menekülj!
2018. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én szeretném jóvá tenni, és vele maradni, csak nem így. Ez nekem már nagyon beteges...
2018. ápr. 7. 07:44
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
A beteges,hogy a saját hibád és megcsalásod mellett elég hamar elsiklottál. Nézz magadba te. Ha semmi problémamegoldó készséged vagy annyi gerinced nincs,hogy kilépj akkor inkább szenvedj csak. Bár a párod pont úgy nem normális. Megérdemlitek egymást.
2018. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon aljas voltam, nagyon megbántottam, tudom hogy egy utolsó Q vagyok, ezen nincs mit ragozni. De ezt úgy gondolom akkor sem így kell megoldani. Az alap hogy ezt lezártam, meg hogy ne flörtöljek, meghogy igyekezzek mégjobban a kedvében járni, de ezek a feltételek, ez némelyik erős túlzás szerintem. Igaz én mondtam hogy mindent megtennék hogy helyrehozzam, de nem pont erre gondoltam...
2018. ápr. 7. 08:01
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem túlzás amit kér..

Ha velem ez történt volna,azért elmondanám neki hogy azon is gondolkodjon el hogy miért csaltam meg,mert valószinű valamit nem kaptam meg tőle.

A feltételeit nem fogadnám el, teljesen abnormális pl:hogy ezért keresztény légy meg hogy egyedűl fizessd a hitelt tovább.

2018. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ja és fordított esetben ha a másik azt mondaná "mindent megtenne hogy jóvá tegye", lehet én is kitalálnék ilyen nagyon szivatós dolgokat, viszont ha látnám hogy belemegy és küzd, akkor engednék.

Ezt mondjuk róla is eltudom képzelni, de nagy a kockázat...

Erről mi a véleményetek?

2018. ápr. 7. 08:11
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Ennek így semmi értelme. Megbeszélitek és megbocsájt, akkor nem mond ilyeneket.

Nem tud megbocsájtani, akkor búcsút kell inteni.

Ez egy durva korlátozás és lehúzás. Ez így nem megbocsájtás. Szerintem, mindig a fejedhez fogja vágni és újabb és újabb korlátozások, lehúzások lesznek.

2018. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos mivel ezt máshogy nem akarjátok rendezni,ezért szerintem hagyjátok békén egymást. Te tettél egy csúnya lépést,ő állapotokhoz méltatlan bocsánatot vár el. Ennek így semmi értelme.
2018. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Az 5-ös pontot nem igazán értem. Nyilván mindkettőtöknek javallott egyforma stílusban egymással beszélnetek. Ha ő megadja a tiszteletet, akkor alap hogy te is, ha a visszabeszélés ilyen kontextusban érthető.


A 6-os pontnak tényleg semmi köze a dologhoz, viszont ezzel nagyon megszívtad, mert ha otthagyod a pitsába, akkor nehezen fogod tőle visszaperelni, az is lehet hogy soha, mivel gondolom nem rőgzítettétek írásban.


A tőbbi dolog teljesen ok, mindössze el kell döntened, hogy megér-e ez neked ennyit.

2018. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!