Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek jogos elvárások ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jogos elvárások ebben az esetben, vagy barátom egy pszichopata, inkább meneküljek?

Figyelt kérdés

Lebuktam egy "viszonnyal", de megbántam és vissza akarok menni páromhoz. A viszony annyi volt, hogy egyszer volt szex, azóta neten tartottuk a kapcsolatot (a srác nagyon messze lakik ezért se találkoztunk azóta, bár meglehetett volna oldani, ő akart. Viszont talonban tartottam ez igaz.) Barátom azt mondja nem is a szex, hanem a kapcsolattartás, meg az hogy egész addig tagadtam amég nem került elé a bizonyíték, a legnagyobb gond. Ezt aláírom igaza van. NA DE! Azt mondta sokat kell bizonyítanom, ezek pedig pl.:


1. minden férfiismerőssel megszüntetem facen a kapcsolatot (van aki kollegám azért beszélünk néha többet, nem azért mert közöm lenne hozzá, van aki haver, és van aki teljesen semleges, csak munka miatt kellett írnom neki)

2. Semmilyen férfivel nincs barátkozás, legfeljebb csak teljesen semleges dolgokról beszélhetünk (chaten és személyesen is)

3. Mindig vegyem fel a telefont ha hív- akár éjszaka közepén is

4. Térjek meg, keresztelkedjek meg (na mert attól tuti megváltozok ugye :D )

5. Sose beszélhetek neki vissza

6. Ami a legcsúnyább mind közül: vettünk, vagyis vettem fel egy kisebb hitelt az adósságai (!!) rendezésére, illetve kocsira, meg biztosítéknak, mivel úgy volt összeköltözünk. Úgy volt közösen fizetjük a hitelt is (30 havonta amúgy), meg a kocsit is, erre most azt mondja hogy ezek után alap hogy ő nem ad semmit, mert én rontottam nagyon el, és örüljek hogy egyáltalán gondolkodik azon hogy megbocsájt... (egyikünk se keres vaskosan, nekem valamivel több mint neki)


Szerintem ezek közül csak a 2.-ban realitás, a 4. viszont a legnagyobb mélypontban is megnevettet (ateista vagyok),

A 6. pedig, hát ennek szerintem nincs köze a megcsaláshoz. Ez ami a legjobban kiveri a biztosítékot nálam (szerinte túl anyagias vagyok)


Tudom hogy nagyon fáj neki, meg hogy nagyon nagy hibát követtem el, de azért ezt én merően túlzásnak érzem. Én teljesen másképp állnék a helyzethez, először is magamba szállnék hogy hogyan történhetett meg mindez, vajon ÉN mit rontottam el. Utána meg azon lennék hogy csak engem szeressen (mégtöbb odafigyeléssel pl), nem pedig azon hogy leláncolom... Vagy határozottan otthagynám a 3,14csába, akkor is ha a feje tetejére áll.


Szerintetek?? Szerintem ez már beteges, és ha együtt maradunk nagyon megszívom...

Vagy megérdemelném?



2018. ápr. 7. 07:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A bizalom törékeny teremtmény, kérdező. Évekig építgetheted, erősítheted, de egy másodperc edlég a ledőléséhez.
2018. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
*elég
2018. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem: Én egy az egyben visszafizettetném veled a kölcsönt. Úgy ahogy van, aztán meg kidobnálak, hadd menj a faszid után. 4-5. pont szerintem marhaság, a hármas elmegy, 1-2. modern világ, érdemben akkor is félre tudnál b*ni, semmit nem ér. Ilyen férget nem éri meg visszafogadni. Amennyiben te srác lennél, ő meg csaj akkor is ezt írnám neked nyugi. Sajnos normál, hűséges kapcsolatra totál alkalmatlan vagy (sok más emberrel egyetemben), megérdemelsz egy kevés kis szívatást. Erre a 6. pont kiváló. Oda rúg ahol neked fáj, te nem ezt tetted? :D
2018. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!