Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mai világban gáz házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban gáz házasság után felvenni a férjed nevét? pl Kiss Jánosné.

Figyelt kérdés
Nekem tetszene, ha xyné lennék. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. dec. 8. 14:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha te ettől érzed jól magad, és nem ártasz vele senkinek, akkor mit számít mások gáznak gondolják-e?Tán megfelelési kényszered van?:)
2020. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Szerintem ez is egy olyan dolog, amihez senkinek semmi köze.

Én nem tudtam volna felvenni úgy, hogy "Kiss Jánosné" totál identitásvesztés, de a "Kissné Nagy Zsófia már szerintem nagyon szép, jelzésértékű, hagyományos, és nekem való, magaménak érzem.

Nálunk amúgy sosem volt téma, amikor az anyakönyvvezetőnél ültünk, időpontot foglalni, akkor csak egyszerűen jött ez nekem, hogy így szeretném majd hordani a nevem, mert házasságkötés előtt, pl fősulin firkálás közben, vagy nem fontos helyeken (csomagátvételnél) így írtam alá, és ez automatikusan jött.

2020. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem gáz, egyéni döntés kérdése, hogy kinek mi tetszik :) Én pl. nem tudom elképzelni, hogy "né" legyek, én a kötőjeles megoldást választottam, így megmarad a saját nevem is, de elé kerül a férjem neve, nekem így tökéletes :) Ne foglalkozz azzal, hogy más mit gondol, csak az számít, neked hogy tetszik :)
2020. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Ofjános
2020. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha neked az jó.

Én biztosan nem változtatnám meg a nevem, főleg ennyire, de ez az én saját személyes ízlésem.

Az a jó a szabadságban, hogy mindenkinek jár. Szabad vagy dönteni a saját nevedről.

2020. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
A mai világban minden gáz, szóval ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak. Ha elég idősnek és érettnek tartod magad a házassághoz akkor tartsd magad ahhoz is elég idősnek és érettnek, hogy ne akarj megfelelni mindenféle jöttmentnek.
2020. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettetek :)

2020. dec. 8. 14:43
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Elég gáz. Olyan parasztos, de ha paraszt vagy akkor neked nyilván igényed van rá, akkor ne befolyásoljon a többiek véleménye.
2020. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltétlen gáz, mondjuk ez a Kiss Jánosné formátum már egyáltalán nem "divat", mert ha belegondolsz, a nő teljesen átveszi a férje nevét, mintha csak a tulajdona lenne. Sokkal gyakoribb a Kissné Nagy Juli, vagy a Kiss-Nagy Juli.
2020. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%
hát jó úton haladsz a nőiességed elvesztéséhez és az elasszonyodáshoz. Majd ha a szexi félisten Alejandro Gonzales szólít le, hogy akarsz neki bemutatkozni? Kiss Istvánné vagy Kiss Izabella?
2020. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!