Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A közös kassza kinél hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közös kassza kinél hogy van megoldva technikailag?

Figyelt kérdés
Csak egy bankszámla van ilyenkor, mindenki arra kapja a fizetését, vagy mindenkinek saját, és átutaljátok egy helyre. Vagy más megoldásotok van erre?
2020. okt. 30. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Minden bevételt közösnek tekintünk. Egyikünk fizetése megy megélhetêsre, szórakozásra, a másikunk fizetése gyűlik minden hónapban az összeköltözés óta ( 9 éve), az a közös megtakarításunk. Ennyi. Nekünk így a legegyszerűbb. Mindkettőnknek saját nevên van a számlája, megtartottuk de csak lustaságból😂 Ettől még nincs enyém tied, mi pénzünk van, és így is kezeljük. Pl a megtakarításos számla az én nevemen van, de nem mondom otthon, hogy az én mikróm, hűtőm, mosógêpem, csak mert abból a pénzből vettük mikor az előzőek bekrepáltak.
2020. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van 4 deviza számlánk, két revolutos, meg 3 normál bankszámlánk (még nagyon jó kondíciókkal nyitottuk őket, aztán nem akarjuk bezárni, a deviza számlák is ingyenesek voltak annó, van amit erasmus alatt nyitottunk, most itthon nem láttam ingyenes számlát).


Mi ùgy használjuk, hogy a megtakarítást levonjuk a számlákról a hónap elején. Aztán mindenki költ a sajátjáról és utána ha valakinek elfogy, akkor a másik fizeti onnantól bevásárlást. De mi alapból olyanok vagyunk, hogy általában mindig marad (volt, hogy a férjemnek 3 hónapig nem utalták a fizuját, meg egyszer nálam már annyi pénz volt, hogy mindent devizára váltottam, meg egyszer a férjem vett két elég drága okosórát, de amúgy nem emlékszem több ilyen alkalomra).

2020. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!