Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megértetni a férjemmel, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

A férjem minden estéje úgy telik, (hétvégn egész napja), hogy ül a számítógép előtt. Van két kislányunk, akik 8 kor már alszanak, szóval lehetne utána összebújni, filmezni, bármit csinálni. De ő csak ül a gépe előtt. Mikor mondom neki, hogy én megyek aludni, semmi. Szinte minden este egyedül alszom el, szex kb kéthetente van, nekem borzasztóan kevés, hiányzik az összebújás. Más nincs neki, egyszerűen ennyi elég neki, amúgy sem az a csajozós típus. Én jól nézek ki, jobban mint mikor megismerkedtünk, szóval ez sem lehet indok. Testi, szervi probléma nincs. Próbáltam vele beszélni, csak ígérget. Nekem meg nagyon hiányzik a figyelmesség, szeretet, összebújás, szex.

Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Ő 45 éves, én 33


2020. okt. 25. 19:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Én sem gondolom kor kérdésnek, lehet, hogy mindig ilyen volt, csak most jutottál arra a pontra, hogy problémát jelentsen. Bármilyen elcsépelt, de beszélni kell, arról is, hogy több időt igényelnél, de arról is, hogy több szexet.
2020. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak egy megoldás van. Megmondod ez így nem jó válni fogsz beadod a válópert. Ez az egy van ami ki tudja billenteni az ilyen pasikat ebből, akkor ha szerencséd van ráébred mit veszít átérzi, és változik. A rosszabb ha csak ideig óráig változik, akkor viszont nincs más válni kell, 33 évesen még időben vagy. A gyerekeknek is árt csak egy idő után, ha boldogtalan vagy .
2020. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem lehet, hogy esetleg a férjed nem a nőkhöz vonzódik?
2020. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Se férfivel se nővel nem ismerkedik
2020. okt. 25. 21:22
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez egy régi klasszikus válóok.

Nem teljesíti házastársi kötelességét.

2020. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nyolc éve is ilyen volt?
2020. okt. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Az a bizonyos korkülönbség... Ő már idősebb, fáradékonyabb lehet, nyugira vágyik, valószínű nem is akarja megerőltetni magát, hisz megkapott, ott a 2 gyerek, gondolja elhagyni úgyse fogod. Jobb már ezen az elhidegült szinten nem lesz, csak rosszabb. Részvétem. Pedig még fiatal vagy, élvezhetnéd az életet olyannal aki inkább hozzád való.
2020. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Maximálisan megertelek! Nálunk dettó ez a helyzet! Csak én 30 vagyok a ferjem pedig 43. Kb 4 éve nem szexeltem egy jót. Már azt se tudom hogy milyen....
2020. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18. Jézusom.... Minek vagy akkor vele? Ez azért durva. 4 éve? Sajnálom. De sose késő magadhoz való párt keresni, akivel boldog lehetsz.

Nekem pl 19 évesen volt először kapcsolatom, és utána még néhány. De csak 24 évesen tudtam meg milyen az az isteni jó szex és hogy mi az az orgazmus, akkor amikor a férjemmel összejöttünk bő 10 évvel ezelőtt. Azóta is imádjuk egymást, és eszméletlen jó a szex is.

El se tudom képzelni milyen olyannal élni aki mellett 4 éve nem vagy kielégítve heti többször.

Mire vársz amúgy? Mi értelme így leélni egy életet? Vegetálni valaki mellett. Ha 60 lennél valahol megérteném, hogy a szex már nem feltétlenül a legfontosabb, de túl fiatal vagy a beletörődéshez.

2020. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Igen tudom, csak sokminden összekötő kapocs nálunk. Pl az anyagiak. Ha én ott akarnám hagyni akkor búcsút mondhatok a penzemnek. Bonyolult nagyon. Ne érts félre, nem azt mondom hogy rossz ember a ferjem, mert nem. Csak nem igazán akar kielegiteni. Nekem is fontos lenne a jó szex, de vele valahogy nem működik még akkor se ha megembereli magát. Mitol van ez, fogalmam sincs pedig. jó pasi az tuti.
2020. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!