Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megértetni a férjemmel, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

A férjem minden estéje úgy telik, (hétvégn egész napja), hogy ül a számítógép előtt. Van két kislányunk, akik 8 kor már alszanak, szóval lehetne utána összebújni, filmezni, bármit csinálni. De ő csak ül a gépe előtt. Mikor mondom neki, hogy én megyek aludni, semmi. Szinte minden este egyedül alszom el, szex kb kéthetente van, nekem borzasztóan kevés, hiányzik az összebújás. Más nincs neki, egyszerűen ennyi elég neki, amúgy sem az a csajozós típus. Én jól nézek ki, jobban mint mikor megismerkedtünk, szóval ez sem lehet indok. Testi, szervi probléma nincs. Próbáltam vele beszélni, csak ígérget. Nekem meg nagyon hiányzik a figyelmesség, szeretet, összebújás, szex.

Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Ő 45 éves, én 33


2020. okt. 25. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Mar oreg, mit vartal?
2020. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Az összes ilyen. Amelyik nem az dugiban csajozik. Örülj neki, hogy ő nem csinálja.
2020. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom, nem 45 évesen szokott rá a számítógépes játékokra. Ha eddig megfelelt, most miért nem? Ebből válás lesz, de minimum megcsalás. Ha nem hajlandó változni, nem tudsz mit tenni.
2020. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Régen is sokat gépezett, nem játszik, idióta orosz videókat néz.

De az hogy folyamatosan magányosan kell lefeküdnöm, ez nagyon nem jó így nekem. Olyan mintha a lakótársam lenne

2020. okt. 25. 19:18
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Húha. Én pont így voltam az gyermekem apjával.

Egyszerűen az sem fért az agyamba, hogy sok 40+os sír a fiatalabbért aztán amikor ott van nekik élik a papa életüket. Mi szétmentünk mert a felelősséget sem vállalta értünk.

Kiváncsi leszek mit válaszolnak neked.

Mindig azt válaszolta az ex, hogy öreg fát már nem lehet hajlítani vagy valami ilyesmi...

2020. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
a kérdező troll fiú... ne dőljetek be privátokkal
2020. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Ti már régen elhidegültetek egymástól, ő már elfogadta, te még csak most barátkozol ezzel. Valószínű az egyetlen ok, hogy még együtt éltek az a 2 gyereketek és az, hogy őket megviselni a válás anyagi és lelki része is. Ezzel nincs baj, csak tisztázd vele a dolgot és ha így van, akkor vagy váljatok el, vagy éljetek így egymás mellett, te pedig ismerkedj másokkal.
2020. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll "sajnos" :(
2020. okt. 25. 19:40
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Elég gyerekes viselkedés ez a férjedtől, hacsak nem más áll a háttérben. Néha 1-1 óra még oké, de az hogy ennyit ott ül és téged meg hanyagol felnőtt férfi létére... szomorú.

Legegyszerűbb ha megmondod neki szemtől szemben, hogy te több törődést akarsz, és ne gépezzen ennyit.

2020. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképp sem az életkora az ok! Én és a párom jóval idősebbek vagyunk de a szex hetente 2-szer megvan. Az egyes emberek libidója nagyon eltérő. Az övé ennyi vagy elkényelmesedett, te többször igényelnéd. Szerintem kertelés és célozgatás nélkül mond el neki mi a bajod. Vagy összekapja magát és változtat vagy szétmentek mert neked ez így nem megfelelő.
2020. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!