Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férje is ennyire játssza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férje is ennyire játssza az áldozatot?

Figyelt kérdés

Alapvetően jófej férjem van, de van egy tulajdonsága, amivel rendszeresen kiidegel. Valahogy akármi történik, ő érzi magát áldozatnak. Átmegy a bevásárló kocsival a lábamon? Bocsánatot kér, de amúgy miért pont ott állok, amerre ő akart menni? Én átmegyek az ő lábán? Miért nem figyelek oda. Véletlenül nem ad meg egy elsőbbséget, akkor biccent, hogy bocs. Neki nem adják meg, akkor a másik sofőr egy paraszt stb.

Van bármi tippetek, hogy hogyan viselkedjek ilyen helyzetben? Mindig rettenetesen felhúzom magam és jól összeveszünk...szeretném ha észrevenné végre, hogy mennyire igazságtalan amit csinál, de úgy tűnik veszekedéssel nem jutok előre.

gondolom most majd jönnek a válaszok,hogy egy idióta a férjem, amúgy nem az, de ezt most nem fogom itt bizonygatni.


2020. szept. 17. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolom, hogy idióta lenne, ő egyszerűen ilyen, de évek óta ismered, és valószínűleg tudod, hogy ebben nem lesz változás. Ilyen típus, ezt neked kell megszoknod és elfogadnod.
2020. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi..hát igen tíz éve vagyunk együtt , tudom hogy ilyen, ugyanakkor mégis minden alkalomm felidegesít és összeveszünk...ezért keresem a megoldást, hogy én mit tegyek, mert őt megváltoztatni nem tudom
2020. szept. 17. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen mostanában. Sajnos sok sz.r összejött neki munkában meg egyéb dolgokban, elég feszült. :(

Megoldást nem tudok, de nem vagy egyedül a problémával... engem is érdekelnek a válaszok.

2020. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Jellemhiba.
2020. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Megváltozni már úgysem fog, ha egyébként normális akkor nyilván kirakni sem fogod emiatt. Én nehezen tűröm az ilyen parasztságokat, valószínűleg én is veszekednék vele folyton a helyedben. Ha mindennaposak az ilyen tettei, na azt nem bírnám elviselni, bármennyire is jó minden más.
2020. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Kevés az valódi önismerete, másra hárítja a hibákat. Olyan nincs, hogy mindenért más a felelős és ő egyáltalán nem. Ha pedig rávilágítasz, dühös lesz, mert nincs eszköze.

Érdemes lenne a gyerekkorába lemenni, hogyan bántak vele a szülei.

2020. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
#6 Jol beszel
2020. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Minden férfi ezt csinálja. Magukat sosem érzik hibásnak semmiért.
2020. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyakasleves:)
2020. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ramos ökle ***** válasza:
43%

Tetszett a leírás végi mentegetés. Nekem is van egy kérdésem.

Egy haverom minden éjjel kinyitja az ablakot és ugat a Hold felé. Aztán elkezd csaholni, vonyítani és csontot rágcsálni. De amúgy nem képzeli magát kutyának, ne mondjátok ezt, nem fogom megmagyarázni. :D

2020. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!