Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szuperalfákért (a sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szuperalfákért (a sima alfábbnál is alább férfiak) bármit megtesznek a nők? A bétákért pedig sosem hoznak áldozatot?

Figyelt kérdés
Ki kell egy 18-20 éves nőnek?
2020. máj. 23. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Szuperalfa
Béta
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Áruld már el, hogy ki az a szuperalfa. Én úgy érzem, hogy álmaim férfija a párom, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire illik bele a szuperalfa fogalmába.

Nem tudom, milyen áldozatra gondolsz, de bizonyos áldozatokra senkiért nem lennék hajlandó.

20/L

2020. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Erről a kérdésről a "Dragon Ball" jutott eszembe.

Ember < csillagharcos < szupercsillagharcos. :D

A mese alapján bőven van még, hová fejlődni. 29/F

2020. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Legyél alfa és ne rinyálj.
2020. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellene a bétákért áldozatot hoznom? Ja, hogy álljak szóba meg dugjak vele úgy is, hogy hányinger kerülget a ronda fejétől meg az elviselhetetlen személyiségétől? Köszi, meghagyom másnak ezt az áldozatot🙂
2020. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ramos ökle ***** válasza:
76%
Ilyet csak olyan kérdezhet, akinek az omega-csajokért (ha van ilyen) is áldozatokat kell hoznia. :D
2020. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Izé...mi az ALFA és a SZUPERALFA?


Pl. mi az a srác, aki egy szennyvíztelepen, az ülepítőmedencéből halássza ki a darabos trutyit napi 12 órában minimálbérért, de 30 centis a kukaca, és úgy néz ki, mint Zac Efron?


És mi az a srác, aki olyan külsőre mint Joah Hill, de havi 800-at keres, cége van, budán lakik, és sportkocsival jár. És egy csomó sportoló és modell csaja volt.

2020. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ami engem illet, én a koszinusz alfákért vagyok oda.


21/L

2020. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
"Alfa-Dupla plusz" volt a legmagasabb fokozat a Szép új világban, "Szuperalfa" ilyen nem volt. És a béták rangja is elég magas, amire te gondolsz az a delta és az epszilon. Igaz ott mindenkit úgy kondicionáltak, hogy a saját kategóriájukhoz vonzódjanak, a valódi világban ez nincs így, itt a legtöbben lent - mindkét nem - felfelé vágynak, nem véletlen esik hasra az összes tini Mr./Miss Sztárocska előtt vagy nyomul mindenki a környezetében a "jócsaj/jópasi"-ra.
2020. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Hol éltek, valami istenverte görög ábécében vagy mi? Sose értettem ezt az alfázást, bétázást. Számomra az alfa és az omega is a férjem. És - most kapaszkodjatok - nincs se lakása, se autója, albérletben lakunk, átlagos a külseje és a fizetése is. Na kedves idióták, ő melyik görög betűt kapná? 27N
2020. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9.


Én nem értek egyet a kérdező baromságával, a válaszom pedig teljesen félre lett értve, én azt írtam le, hogy a regényben ami egy antiutópiát mutat be, hogyan is működött ez, ott tényleg voltak ilyen "rangsorok", szerintem alapból onnan vették az ötletet az első idióták akik ezt kitalálták.

2020. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!