Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszem a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a srácnak, vagy ez csak sima szimpátia a részéről?

Figyelt kérdés

A Tinderen ismertük meg egymást még pár hónapja, csak aztán nekem felbukkant az exem, akivel még találkoztunk párszor, és mondtam neki, hogy ez így nem fog menni, de azt mondta, hogy ettől függetlenül szeretne megismerni, mert olyan jól elbeszélgetünk.

Azóta nekem volt egy 2 hónapos kapcsolatom, a sráccal meg továbbra is beszélgetünk, meg szoktunk találkozgatni is, de nem valahogy nem váltott ki belőlem semmit, pedig amúgy külsőre sem tartom csúnyának, de szóval a részemről abszolút barátkozás volt, meg ő sem nyomult rám egyszer sem.


Viszont az utóbbi napokban gondolkodtam rajta néha, mert kiderült róla pár dolog, amiben hasonlítunk (gondolkodásra mármint), meg tényleg megbízhatónak tűnik, és talán érdemes lehetne megpróbálni esetleg a dolgot, csak fogalmam sincs, ő hogyan áll most hozzám.

Mindig szeretné, hogy találkozzunk, meg utána is mindig mondja, hogy nagyon örült, nagyon érdeklődő mindig velem, hívott már többször is közös programokra a barátaival, csak az még nem jött eddig össze, köszönéskor mindig megfogja a vállamat meg a karomat is, egyik nap olyan üzenetet írt, amiben puszit is küldött (sosem volt még példa rá), de igazából ennél többet nem vettem észre.


Arra gondoltam, hogy még nem hoznám fel a témát, mert tényleg szeretném rendesen megismerni, meg megvárni, hogy bennem mi alakul ki, de azért érdekelne, vajon ő hogyan állhat ehhez.

Szerintetek?


24L, 24F


2020. márc. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Egy kicsit: ha nincs ló, jó a szamár is esete ez.

Annak nincs értelme, hogy összejössz vele, beleéli magát, aztán ismét felbukkan egy ex, vagy egy "jobb", ő meg menesztve lesz.


33N

2020. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max sima szimpátia.
2020. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először tegyél rendet a gondolataidban, vonzalmaidban. Ne akarj egy fenékkel egyszerre két lovat nyergelni. Az exszel nem ok nélkül ment csődbe a kapcsolat. Mindegy, hogy ki szakított, de kettőtök között az egyiknek nem volt jó. Akkor ne szórakozz az exszel.

Ffi.

2020. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak puszta apátia. :)
2020. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-4 mondatot olvastam el, de elég is volt, lejött, hogy még te sem tudod, hogy kitől mit akarsz.
2020. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!