Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ha tehetnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha tehetnétek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 03:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17-esnek és a Kérdezőnek javaslom, hogy utazzon / költözzön el 2 hétre egyedül vagy 3 hónapra belföldön, menjen vidám emberek közé, akik szabadabban élnek, kórus, korcsolyapálya, fürdőhely... :) Ameddig engedi a pénztárcájuk, akár a saját városukon belül egy fogadóba, nyaralóba, magánlakásba napidíjjal, határzár van, most 2-5 000 Ft/nap áron van ilyen lehetőség lokációtól függően.
2020. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szexben totálisan ellentétes az elképzelésünk, de én ezt már az első pillanattól kezdve tudtam. Nekem fontos a szex, neki egyáltalán nem. Azóta felépítettük az közös életünket, jól élünk, van gyerek is. A szex neki csak beletörődés, sosem élvezte. Én ezt tudom, én sem élvezem emiatt. Egy szerető jó lenne elméletben, de hang lennék belemenni egy ilyen dologba, félek a lebukástól vagy hogy megzsarolnak. Nőzni semmi kedvem, igazából sem lehetőségem, sem időm nincs rá. Hát igen, valójában csak a szex hiányzik, de ez miatt eldobni egy komplett jól működő életet és családot óriási hiba lenne. Főleg amit látni, mi megy a világban.
2020. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

SZerintem aki nagyon akar az elvállhat.

Eddig sokszor akartam válni de rájöttem elég ha egyszerűen ugy élek házason is ahogy mindig is szerettem volna.. A férjem nem az a kimozdulós ugyhogy ha ö nem jön akkor én néha kimegyek egyet kávézni egyedűl , sétálni egyedűl , beszélgetek ismerőseimmel és egyszerűen jól érzem magam a bőrömbe. Ehez nem kell főltétlen elvállni, ahoz hogy önnmagad lehess és boldog.

Mert ha most nem tudsz boldog lenni az nem föltétlen a körülményeid miatt van. Példaul sokan gondolják h azért nem boldogok mert szegények. DE nem így van.. ha nem tudsz boldog lenni szegényen akkor gazdagon se fogsz tudni az lenni.

Gondolkodj el mi okozza a boldogtalanságod , miért nem vagy boldog vele, és ha van pontos válasz akkor megfogalmazhatod a megoldást is.

2020. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23-as. A legtöbb esetben a szex miatt boldogtalanok az emberek. Ilyenkor hogyan oldanád meg ezt a problémát? Ez nem kirándulás vagy beszélgetés kérdése.
2020. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!