Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ha tehetnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha tehetnétek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 03:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9# miért nem tetted? Hiszen minden adott volt hozzá.
2020. szept. 15. 14:06
 12/24 anonim ***** válasza:
22%
Ezek után meg mondják, hogy a nők nem a pénz miatt maradnak a pasival, akitől néha már undorodnak is... :D
2020. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénz lehet a maradás oka. 1000 ok lehet a maradás oka amit nem ismerünk. Én sem váltam el, hanem változtattam és a férjem is igyekezett..
2020. szept. 15. 15:25
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Holnap beadnám a válókeresetet.

Amúgy a férjemmel élhető az élet, rendes ember, érdekeimet nézi. Csak valahogy elég volt a 25 év, jobban szeretnék egyedül élni. Gyerek már felnőtt, kirepült, külföldön él.

Én nem tudok lépni, közös családi vállalkozás, bonyolult dolog...:(

Ha megnyernénk a lottó ötöst, nem is kérdés.

2020. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérező, mi lehet még a maradás oka? A gyerekek? Mert ez baromság... egy halott kapcsolatot megéreznek ők is. Főleg egy mérgező kapcsolatot. Egyik sem tesz túl jót egy gyerek fejlődésének...
2020. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekekre gondoltam elsősorban. Természetesen nekik sem jó egy olyan családban ahol a szülők marják egymást.

De pl nehéz újrakezdeni x évesen. Befásultság. Beletörődés.

2020. szept. 15. 15:38
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

#9 vagyok

Először is, nem akartam hirtelen kidobni az ablakon sok-sok évet, csak mert most nem jó.

Emellett bíztam benne, hogy hullámvölgyről van szó. Ami tulajdonképpen be is bizonyosodott, hisz nagyon sokat javult a kapcsolatunk. Szinte teljesen helyre jött.

Hogy még mindig nem engedtem el a gondolatot, az meg inkább ilyen női kapuzárási cucc lehet. Aminél szintén reménykedek, hogy véget ér egyszer.

Mert mindennel együtt meg tudom, hogy nem olyan a házasságom, amit fel kellene borítani. Ennél csak rosszabb jönne. Épp csak meg vagyok bolondulva mostanában.

2020. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyum is újra tudta kezdeni 2 tinédzser gyerekkel és köszöni szépen jól van, nincs befásulva, nem is volt. A beletörődés meg a legrosszabb, amit az ember tehet önmagával és a másikkal szemben is.
2020. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én ráhúztam még négy évet.

Majdnem váltunk, mert nemtörődöm lesz, belekakkantós... Tulajdonképpen olyan volt, mintha egy nagy kupac ürülék lett volna a házban.

Persze jöttek a nagy ígéretek, én meg adtam még esélyt.

Hogy négy év után leessen, hogy az a kupac még mindíg a szoba közepén bűzlik, csak már beszélünk róla és szellőztetünk is.

De valódi változás nem volt.

3,5 év telt el azóta és nagyon sajnálom azt az elpocsékolt négy évet :/

2020. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Befásultság. Beletörődés."

De ezt pont a házasságotok okozza.

Nem ez a természetes hangulata egy embernek.

2020. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!