Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Elválnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elválnátok, ha kiderülne, hogy a férjeteket ez izgatja?

Figyelt kérdés

Izgatná, ha megcsalnátok egy másik pasival, akit ti néztek ki magatoknak.

Természetesen nem arról van szó, hogy kényszerítene bármire is, hanem lenne egy ilyen fétise, elmondja, a döntés pedig a tiétek.


2019. júl. 9. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Hülye lenne egy egészséges nő ilyen miatt kiakadni:) legális szerető, na és?
2019. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Ujra hozzá mennék :D

Am. Lehet ilyenre nemet is mondani.

Manapság mindenert elválnak ! Beszélgetni kell, lehet a témáról, aztán közös nevezőre jutni :)

2019. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Ha sokat mondogatná egy idő után idegesítő lenne de akkor ízibe lépnék.


N

2019. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Elválnék. Nekem az nem elég, hogy nemet mondhatok, utána tudom, hogy ott van benne ez a vágy, és megundorodom tőle.


Nem szeretem az agresszív férfiakat, de szerintem az a normális reakció, hogy minimum ideges lesz, ha megcsalják, nem vágyik rá.

2019. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Megkérném, hogy menjen el pszichológushoz, mert valószínűleg nagyon magas szintű kisebbségi komplexusa van, azért izgatja ez. Én egy erős férfi mellett akarok lenni, nem olyan mellett, aki végignézni és örül neki, ha mással vagyok. És igen, valószínűleg elválnék, mert nem tudnék férfiként felnézni rá.
2019. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Hülye lennèk elválni!

30N

2019. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem válnék el. 30N
2019. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Amikor oda jutok, hogy mar mas ferfival vagyok, akkor mar nem szeretem, szoval igen. Szakitanek vele.

Plusz, azert nem fekszem le masokkal, mert ot ez izgatja!!

Hatarozottan nem vagyunk egy hullamhosszon.

2019. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, attól függ hogy mi áll a hátterében.

Sokszor az ilyen megcsalósdi arra megy ki, hogy a férfi szereti ha megalazzák őt az által, hogy "használják a tulajdonát",ami nem túl szimpi, hogy úgy mondjam.


Nem hiszem, hogy válóok lenne, bár elgondolkodtató lenne, hogy mit gondol rólam, vagy a párkapcsolatok természetéről.

2019. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy válnék el. Nekem is tetszenek az ilyesfajta "játékok".
2019. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!