Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Elválnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elválnátok, ha kiderülne, hogy a férjeteket ez izgatja?

Figyelt kérdés

Izgatná, ha megcsalnátok egy másik pasival, akit ti néztek ki magatoknak.

Természetesen nem arról van szó, hogy kényszerítene bármire is, hanem lenne egy ilyen fétise, elmondja, a döntés pedig a tiétek.


2019. júl. 9. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
A fetisizmus nálam válóok, főleg akkor, ha én vagyok a kiszemelt kísérleti nyúl.Elhiszem,hogy neki izgató, de nekem semmi izgalmas nincs egy pszichiátriai kórképpel rendelkező emberben. Lehet megsértődni.
2019. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, hogy csak emiatt elválnék, de lehetséges. Nem tudom megjósolni, hogy mennyire hatna ki a kapcsolatunkra az a tudat, hogy nem fogom neki megadni azt, amire vágyik. A cuckold fétis nálam hányingerkeltő.
2019. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
10%

Átbeszélném vele a dolgot, mert ha a férjem akkor erről biztos nem tudtam.

Ha erőltetné a megcsalásos témát akkor kénytelen lennék elválni.


Nekem nagy lelki könnyebbség, hogy csak egy férfié a lelkem, testem, ha ezt meg kéne osztanom... arra rámenne a kapcsolatunk és a lelki békém.

2019. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!