Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40 feletti, egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti, egyedülálló, esetleg elvált férfiak, őszintén, boldognak érzitek magatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, akik úgy döntöttek, eszük ágában sincs házasságban élni, hogy értékelik az életüket? Boldogok vagytok? Elsősorban egyeduallokhoz szól a kérdés, mondjuk 40 felett.

2020. aug. 20. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen.


Nem mindenki lelki gyenge, társfüggő, életképtelen, senki.

2020. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Wow, 1-es, te sem vagy egy empata. 😊
2020. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nő vagy férfi vagy? :)
2020. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes számú dharmát választottam, ahhoz nem kell senkinek a jelenléte, részvétele. Igen, tudom, hogy egyedül fogok meghalni. Igen, tudok főzni, mosni, vasalni stb. Sokat dolgoztam magamon, hogy eljussak ide. Sikerült. Igen, boldog vagyok.
2020. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok 40, de már közeleg!

Elég rossz így élni. Viszont az exemmel sokkal roszabb volt, tudnék mesélni. De nincs értelme , már elengedtem azt a történetet. Tudtam hogy nehezen fogom újra megtalálni a párom , már ha egyáltalán megtalálom....

Igazam lett sajnos, jó pár éve egyedül vagyok.

2020. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam... Ez számomra annyira nem érthető kedves #5... Egy ember, hogy nem érzi a saját jó tulajdonságait, a saját énjét... Ha maga az ördög lennél is, tudnád, h vsn hozzád illő. Nem hiszem el, hogy emberek így le tudják írni magukat... Persze, be is jön a "jóslatuk", mert tudsgosan vagy tudatalatt, vagy mindkettő, ezt engedték meg maguknak. Hihetetlen... Ha egy picit is szeretnéd magad, ha egy picit is belegondolnál, h mennyi szerethető van benned...hogy nennyi mindent adhatnál másnak... De nem. Én kuka vagyok, mert az előző társam is mondta, meg el is hagyott (joggal)....Aham, de ez ki a faszt érdekel? Te ki vagy? Mit tudnál adni másnak? Na ez a fontos, hogy ezt meglásd! Hogy értékeld magad, függetlenül attól, ami idáig történt veled.

Csak ennyi. De remélem több ember átgondolja, mert nem véletlenül pötyögtem ennyit...

Na, viszlát, jó éjt. :)

2020. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell együtt lakni? Lehetnek különélve is közös programok.
2020. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!