Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedülállónak érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállónak érzem magam a férjem mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok. Ő 38, én 30. Mindketten csendesebb típusú emberek vagyunk és tudunk egymásra támaszkodni ha kell, de a mindennapok üresek. Ha szabadnapos, akkor őt alig lehet kimozdítani otthonról. Én szerek túrázni, sétálni, mozi, kiállítás meg ilyesmik. Ő ezeket utálja és szabadidejében csak a tv-t nézi: vagy a híradót vagy a főzőcsatornát. Viszont ezekről sem szeret beszélgetni mert nem tudja kifejezni magát. Másban sem, pl. nem ért meg egy 5 mondatos szöveget ha olvas, meg megfogalmazni sem tudna ugyanennyit. De nem csak beszélgetni nem tudok vele, hanem ha pl. hozzábújok vagy megfogom a kezét, akkor eltol magától. Munkahelyén nem boldog és sokszor úgy érzem, hogy rám haragszik ezért vagy legalábbis rajtam tölti ki. Kezdetben rengeteget sétáltunk, de azóta azt mondja megutálta. Plusz az utóbbi időben rákapott az Instagramra és ha beülünk kajálni, tv-t nézünk vagy rögtön amint hazaér egyből az Insta megy órákig. Próbáltam már rengetegszer megbeszélni vele a dolgot, de nem reagált rá semmit. Viszont úgy érzem mintha nem is lenne párom. A napi dolgairól nem tudok vele beszélni, nem nagyon tudja, hogy mit csinálok napközben.

2019. okt. 21. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Boldogtalannak tűnik.
2019. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég értelmetlen. Semmi közös nincs bennetek.
2019. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindketten ismerősök nélkül költöztünk külföldre. Ő nem magyar. Egymás társasága úgy kompletten az egész családot jelenti. Mindketten nehezen barátkozunk, visszafogottak vagyunk. Kezdetben sokkal kalandvágyóbb volt, de manapság már ebből semmi nem maradt meg. Nem szeretne semmi új dolgot kipróbálni.
2019. okt. 21. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyelmes,izgalmas szerető ?
2019. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 kicsit depinek hangzik.
2019. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

És mikor lett ilyen? Házasság előtt vagy után?

Ha többször leültél vele beszélni erről és semmi foganatja nem volt, akkor ülj le vele még egyszer és adj neki ultimátumot. Vagy változik, vagy vége.

Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, de szerencsére nem jutott házasságig, mert előtte leesett, hogy nekem ez így marhára nem lesz jó.

2019. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Párterápia, csoportterápia, önismereti tréning.
2019. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nagyon hasonlót élek meg, csak nem házasság, és itthon élünk. Én sajnos már tudom, hogy ebből szakítás lesz, csak még nem tudtam meglépni. Sajnos neked sincs jobb javaslatom. Fiatal vagy, egy életed van... Keress olyan társat, akivel jól érzed magad a mindennapokban!
2019. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:

"De nem csak beszélgetni nem tudok vele, hanem ha pl. hozzábújok vagy megfogom a kezét, akkor eltol magától."


Ő nem igazán szeret téged, csak ha nincs ló, szamár is jó alapon van veled. Nem akar ő tőled semmit, csak nem megy neki a nyelv, vagy fél a visszautasítástól az ottani nők körében.


Én mielőbb szakítanék és mást keresnék, aki viszontszeret.

2019. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek annyi, szerencsére még fiatal vagy, minél előbb kilépsz annál könnyebb lesz megtalálnod a boltogságot
2019. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!