Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok ilyesmiket érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyesmiket érezni párotok mellett?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti is szoktatok-e érezni ilyesmit. 40-es nőként gyerekeink kirepültek. Elváltam, második párommal élek de ketten vagyunk. Minden nap tervezett, már előre tudom melyik nap mi történik. Munka, itthoni dolgok, ha párom haza jön nézem az órát kész leszek-e a főzéssel. Este stresszelni hogy azért akarjam a szexet is mert megsértődik, meg hát a tévében sem azt nézem mindig amit szeretnék. Hétvégén ki szoktunk menni sétálni, de időre reggeli, ebéd, este ugyanaz mint mindig. Ha nagyon ritkán eljutunk pl. strandra ott sem élvezem már a vele töltött időt. Gondolom azért mert tudom utána minden folytatódik ugyanúgy itthon. A mi kapcsolatunk nem mondható rossznak, mégis egyre inkább boldogtalan vagyok. Nemrég párom elutazott egy hétre. Hát életem legjobb hete volt! Nem kellett sietnem munkából, sétálgattam. Haza jöttem akkor is olyan szabadnak éreztem magam. Nincs semmilyen kötelesség, tévézgethettem ahogy tetszik, alhattam amikor akartam anélkül hogy kapnám a szemrehányást miért vagyok már álmos. Nem kell senkit kiszolgálni, csak úgy lehetek a gondolataimmal is. Ti is éreztetek már hasonlót? Vagy ez az érzés a kapcsolat romlását, netán végét jelenti? Már magam sem tudom mit gondoljak, de egyre inkább nem vagyok boldog. Ti boldogabbak vagytok párotok mellett?
2019. okt. 15. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem éreztem így. Ha így éreznék, akkor érezném azt is, hogy amennyiben nem tudom megbeszélni vele, akkor ideje, hogy külön váljanak útjaink.
2019. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Kommunikáció, beszélgetés!?!
2019. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

Az hogy kenyszeresen éled meg a vele töltött idöt nem ö tehet annyi biztos.

Neked kell rugalmassagot beiktatni ami neked megfelel.

Speciel en nem föznék az biztos.

2019. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Fiatalabb vagyok nálad, de sosem éreztem ilyesmit. Mikor a párommal öszseköltöztünk, már annak szellemében zajlottak a mindennapjaink, hogy közös lakás (és közös gyerek, bár az még nincs) közös felelősség. Nekem annyi, mint neki. Én pedig szeretek eljárni dolgozni ugyanúgy. Szóval kezdettől együtt főztünk vagy egyik nap én, másik nap ő, vagy "én főzök, te mosogatsz". Sosem volt ez alku kérdése. Voltak idők, mikor nem élveztem a szexet, nem erőltettük, hanem megbeszéltük és kísérleteztünk. Elmondtam, hogy én szeretem, ha napközben meg az ágyon kívül is kacérkodnak velem, próbálja meg, hátha több kedvem lesz. Úgy is lett. Megtanultuk kielégíteni egymás igényeit úgy, hogy mi magunk is élvezzük a helyzetet. Néha csinálunk felnőttektől "nem helyénvaló" hülyeségeket, mint mikor még egyetemisták voltunk. Néha magasról teszünk arra, hogy hogy kelünk fel másnap, pár óra alvás után. Ha gyerek lesz, akkor is meg kell oldani, most is megoldhatjuk egy kis szórakozásért. Semmi sem muszáj és minden feladat otthon közös. Szerintem beszéljetek. Lehet, hogy egy olyan kapcsolatban, ami nem eleve így indult, ez kemény munka lesz, de más megoldást nem látok. Ez az osztott nemi szerepes, tervezett, szürke mókuskerekes élet valamikor 10 éve élte fénykorát, akkor mindenki ezt tartotta a tökélynek, szerintem maradjon is ott.


Amúgy nem jelenti feltétlenül a kapcsolat végét, de ha nem szólsz a párodnak, hogy elégedetlen vagy és ez így nem jó, akkor oda fog vezetni. Elvileg a párod a társad is, valamiért melletted van. Hát akkor dolgozzatok össze. Olyan nincs, hogy kettőtök között csak az egyikőtöknek van kötelessége-szerintem. Sokan gondoltak anno emiatt a felfogás miatt fap**nának meg házi sárkánynak, de ha az ember tud kérni a párjától, meg tudja húzni a saját határait és tud kommunikálni, nem pedig kényszeríti magát dolgokra élettársi szeretete jeléül, amitől aztán méginkább elmegy a kedve az adott dologtól, akkor elég jól lehet élni, viszonylag kevés vitával, elhidegülés nélkül.

2019. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Attol fugg csak megszoktad es biztonsagot nyujt o neked vagy szerelmesen varod h ujra lasd. Nem mindegy.


Ha erzel iranta akkor lehet ezen javitani es nem csalni egymast meg szetmenni.. ha egyik se mukodik kalap kabat. :( En megprobalnek javitani ezen meg ezt a hulye idobeosztast lehuzni a klotyon!


Megfelelesi kenyszerem nekem is volt..

2019. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Hany eve vagytok egyutt? Engem az erdekelne h mi akadalyoz meg abban h ujitsatok? Hogy ne uazon az utvonalon setaljatok, h vegyetek 2 biciklit, megnezzetek a kornyezo varakat, beiratkozzatok egy tanciskolaba, veszel egy szakacskonyvet es megfozitek egyesevel ami benne van?

Ki mondja meg h idore kell mindent csinalni, h nem lehet szexjatekokat, szexi fehernemut, kosztumot, akarmit kiprobalni?

Hogy megbeszeljetek h minden csut este konyvet olvasol a masik szobaban es nem azt nezed amit o? Vagy kerestek egy barati tarsasagot es osszejartok kartyazni, tarsasozni, vesztek egy kutyat/macskat/2aranyhorcsogot?

Nem az a baj h mindent egyutt csinaltok hanem az h nem latod h lehet csak befasultatok a mindennapokba es rossz koztetek a kommunikacio.

Ha azt mondom a ferjemnek h meglattam egy videoklipben egy szexi macskanojelmezt es nekem olyan kell, kepesek vagyunk egy egesz du-t atcsetelni h az amazonon mik vannak es melyik hol zippzaros.

De ugyanigy benne lenne ha azt mondanam h vegyunk 2 vaszonkepet, festeket, fozzunk borozzunk es fessunk csendeletet kozben az asztalon levo viragokrol v egymasrol.

Millio modja van h ket ember erdekes legyen a masik szamara, elso szamu h kozos UJ elmenyeket szereztek. Eldontitek h megnezitek az osszes Tarantino filmet idorendi sorrendben pentek estenkent popcornnal, kolaval.

Fentiek tobbsege nem kerul vagyonokba.

V a l t o z t a s s a t o k!

2019. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Te figyelj, olvasd már el amit ide leírtál. Lehetőleg értelmezd is.

Miért vagy vele? Milyen pozitívuma van ennek a kapcsolatnak? A szex nem jó, hisz konkrétan kényszerítened kell magad rá. Az együttélés nem jó, hisz cselédnek használ. Az együtt töltött idő nem jó, hisz nem élvezed, nem jelent számodra kikapcsolódást. Szóval mit nyújt neked ez a kapcsolat, ez a pasi, amitől jobb neked most, mintha nem lenne.

2019. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Sikítva menekülnék egy olyan kapcsolatból, ahol ilyet éreznék és ahol így be lenne szabályozva minden napom, teljes mértékben figyelmen kívül hagyva, hogy ez nekem jó vagy nem. Te is látod, mennyivel jobb nélküle az életed, ne várj sokat szerintem, felesleges.
2019. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
A párom mellett érzem azt, hogy szabad vagyok, jövök-megyek kedvem szerint, alszok egyet délután, azt nézek vagy olvasok, amit akarok, és nem kényszerít senki időre főzni. Nem csak a strandon érzem magam jól vele, de otthon vagy vásárlás közben is.
2019. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az én párom csak pár dologban rugalmas, vannak amit elvár. Tőle mehetnénk többet kikapcsolódni, de mikor? Munka után vagy takarítok, vagy bolt, vagy női dolgok. Ha nem is mindennap főzöm, de mindennap kell lennie főtt ételnek. Ha az idős szülőknek segítség kell, oda is menni kell. A legrosszabb amikor egy ritka kikapcsolódással teli nap után elfáradok ami nem tetszik páromnak. Ahogy valaki írta megbeszélni ilyesmit? Párom magából indul ki, azt gondolja ami neki jó az másnak is. Ezenkívül igényli a főtt ételt, nem tetszését fejezi ki ha nincs.
2019. okt. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!