Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem magam megalázva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megalázva a férjem mellett?

Figyelt kérdés

Az együtt töltött időnk az kábé a nullával egyenlő... a számomra. Hazajön -már ha időben hazajön- a munkahelyéről és azt tárgyaljuk ki. Vagyis elmond mindent, én meghallgatom, segítek neki. Már évek óta az ő karrierjét építjük. De nem is ez a lényeg hanem az, hogy utána ledobja magát a kanapéra és a telefonját fogja egész késő estig. Én pedig, ilyen kis csacsogós vagyok, meg szeretek mindenféléről beszélgetni, de egyáltalán nem hallgat meg, meg sem tisztel csak látom az ujjait hogy görget lefele a képernyőn, vagy ír. Aztán észreveszem magam hogy totál egyedül vagyok. Ott vagyok mint egy béna szerencsétlenség. Meg se vagyok tisztelve. Ami bánt hogy sokszor fontos dolgok is csak így ennyire kapnak tőle figyelmet. Nagyon unalmas. Ő is meg már a helyzet is. Úgy érzem már hogy lehet én vagyok unalmas a számára. Pedig ő tesz engem ilyen szürkévé.

Igazából talán az bánt a legjobban, hogy egyáltalán nem élhetem ki azt aki vagyok mert nem kapok még annyi figyelmet sem hogy egyáltalán a személyiségemet/ karakteremet megtartsam illetve el ne veszítsem.

Tanácstalan vagyok. Szeretnék önmagam lenni, de van egy unalmas torz tükröm és egy száraz kórónak látom magam benne...


2019. jan. 27. 17:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
5%

ÜDV A VALÓDI VILÁGBAN!


Ez az élet és a házasság! Mit vártál?

2019. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%

"Jogosan érzem magam megalázva a férjem mellett?"


Igen is és nem is.


Jogod van azt érezni amit akarsz.Viszont ha ebben a formában teszed fel a kérdést, hogy "jogos?", mint ahogy itt is tetted, akkor a válasz: nem.


Miért nem?


Mert a leírás arról tanúskodik, hogy te ebben élsz és nem ma kezdődött, tehát hagytad magaddal megtörténni.Avagy önkéntes lábtörlő vagy.Hazajön, beléd törli, néha nem csak a lábát...te pedig csak csendben senyvedsz és senyvedsz.


"Pedig ő tesz engem ilyen szürkévé."


Nem.


A te választásod az, hogy ilyen szürkévé válsz.Mert nem cselekedsz, csak nyelsz.

2019. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
Az ember pontosan olyannak látszik, amilyennek érzi magát. Fogadjunk, hogy ha elkezdenéd összeszedni magad, találnál valami hobbit, egyből felfigyelne a dolgokra a férjed.
2019. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Mintha a saját életem történetét olvasnám. Kivéve, hogy mi nem vagyunk házasok. Te is dolgozol, vagy csak ő? Ezt azért kérdem, mert mondtad, hogy csak az ő karrierjét epititek. Figyelj, elhanyagolva lenni szörnyű érzés, és ezek a monoton hétköznapok bedarálnak. Valószínűleg nem érzed, hogy hű de szerelmesek vagytok, és gondolon rohadt maganyosnak érzed magad te is. En megpróbáltam, hogy legalább heti egyszer ha elmennenk randira, de arra sem hajlandó. Késő este Haza, kanapé, laptop. Gyűlölöm. Mikor karácsony volt és a szüleimnek voltunk, szuper volt, egymásra figyeltünk. De most aztán csak vissza a szürke, unalmas hétköznapokba, alig beszelesekhez.

De mindentől függetlenül, igenis meg kell találod önmagad, mert te nem csak egy barátnő vagy. Te kellene hogy legyél az első az életedben. Szerintem ha a párod érti rajtad, hogy boldogabb vagy a borodben, ő is szívesebben tolt veled időt. En elkezdtem olvasni, baratnokkel kijárni, nyelvet tanulni, új ruhákat vettem, új haj... edzeni.. de mondjuk a helyzet kettonkkel kapcsolatban nem változott, valszeg szakítás lesz a vége.

2019. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Miért vagytok még együtt?! Ha csak nincs közös gyerek, akkor nem igazán értem, mi okod van mellette maradni.
2019. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
4/5 vagyok, egyébként ez nem a való élet, ahogy az első válaszadó írja, ez az együtt szenvedés való élet. Nővérem és férje együtt dolgoznak, laknak, és igyis a legboldogabb pár a világon!!
2019. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

A kérdés kijelentés lett volna csak a rendszer nem engedte így ilyen béna lett.

Egyébként kedves akarok lenni vele aztán megbánom hogy miért nem magammal foglalkozom. Tudom hogy ez az élet, csak gondoltam ha ez már ilyen “sémaszerűen” mindig megtörténik csak van rá valami magyarázat vagy segítség. A másik embert tudom hogy nem lehet és nem is szabad megváltoztatni hanem csak magunkat lehet, illetve a hozzáállást, gondolatokat, csak nem tudom hogyan kezdjem. Hobbim sok volt, aztán elkoptak mellőlem. Úgy érzem nem motivál ha nem érdekli vagy nem tartja érdemlegesnek. Lenézve érzem magam abban ami érdekel. Szeretném magam megmutatni, úgy érzem sokkal több van bennem, de olyan mintha visszahúzna.

2019. jan. 27. 18:18
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

" Úgy érzem nem motivál ha nem érdekli vagy nem tartja érdemlegesnek."


Tehát az kell, hogy elfogadjon, értékeljen, figyeljen rád.


Apád ilyen volt veled?

2019. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

Úgy látszik, nem igényli a társaságodat.

Kösd le magad, kezdj el hobbival foglalkozni, és építsd a saját karriered. Ha netán végleg tönkremegy a házasságod, abból nem lehet megélni, hogy más karrierjét építetted a sajátod helyett.

2019. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén, amig vele vagy, legyél vele kedves. De ne abból álljon a napod, hogy öt szolgalod.

És a hobbid az utolsó dolog, ami miatt lenézve kellene magad érezned. Próbálj minden időt, amid van, magadra fordítani. A párod nem fog elfutni, csak örül annak, hogy jobban vagy. Ha boldogabb vagy a saját borodben, minden könnyebb lesz. Lehet a végén belatod, hogy ennek már nincs értelme, és szakítász vele..

2019. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!